Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez a cucc mire való?

Ez a cucc mire való?

Figyelt kérdés

kép itt van róla: [link]

az egész kb. akkora mint a tenyerem és az alsó pálcika a 2 golyóval a végén forgatható és lehet mozgatni 1 picit oldalra (tehát nem fix), de a felette lévő pálcika az fix. Ennek a kütyünek még is mi a funkciója? Anyám most hozott belőle 2 darabbal és ki akarja tenni ajtódísznek. De én nem szeretném ha körberöhögnének a szomszédok.



2012. dec. 21. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
MEkkora?
2012. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Márminthogy pontosabban hány centi.
2012. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ágh Ferenc ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kirakhatod, másra nem alkalmas, mint díszítésre! A felületes szemlélőnek nem tűnik fel, hogy a mozgó pálcika két szemes csavarban mocorog, ami azt jelenti, hogy nem hivatásos kovácsmester csinálta, de ettől nem lesz rosszabb a funkciója!
2012. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is egy dísz szerűség lehet, és az alsó rúd arra lehet, hogy egyéb dolgot aggass rá, de igazából passz...ha a szomszédotok lennék biztos nem röhögnélek ki ha az ajtótokon látnám. :)
2012. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szép. Ez a lényeg, tuti lesz ajtóra is.
2012. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan fali szőnyeg tartó féle lehet.
2012. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!