Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki segítene? Meg köszönném.

Valaki segítene? Meg köszönném.

Figyelt kérdés
Még valamelyik újságban (Bravó,IM, vagy valami hasonló ifjúsági újságban )láttam egy olyan ágyat amit reklámoztak ott ,macskafej alakú két személyes ágy és az ágy végéből egy 'cicafarok' jön ki.. kerestem és átlapoztam nagyon sok újságot de egyszerűen nem találom azt. És nagyon szeretnék egy ilyen ágyat venni csak nem tudom hogy hol kapható ilyen...valaki esetleg tudna segíteni ? :)

2012. dec. 28. 15:36
 1/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem keresd meg az újságot, amiben láttad, és írj a szerkesztőségnek, hogy érdekel a hirdetés, és szeretnél többet megtudni róla. Esetleg adnak információkat, és elérhetőségeket, amin elindulhatsz. (Nekem is volt, hogy az egyik reklámtermék érdekelt, és írtam, két napon belül meg is jött a válasz.)

Remélem segítettem. :)

2012. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dixa1994 válasza:
Hát ilyen ágyat csináltatni a legérdemesebb. Keresel egy jó asztalost és megcsinálja neked.
2012. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!