Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy lehetne függönyt tenni...

Hogy lehetne függönyt tenni egy ajtóra úgy, hogy ne verjünk bele szöget vagy ne fúrjuk ki? Tehát maradjon sértetlen.

Figyelt kérdés

Olyan ajtóról van szó, amiben üvegbetét van. Ez igaz, homályos, tehát nem látnak be, de én mégis szeretném valamivel eltakarni. Valami függönyfélére gondoltam, de ezt hogy lehetne úgy rögzíteni, hogy ne tegyen kárt az ajtóban?


Esetleg más megoldás az üveg elfedésére?


2013. jan. 5. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapadókorongos akasztó nem okoz sérülést; függönytől sokkal nehezebb tárgyat is megtartanak.
2013. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy hívják azokat a ablak függönyöket ami ablakon félmagasságban van. ehhez van különböző méretű rúd és öntapadós kampó is. elyen kellene neked, barkácsboltokban van.
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit a második ír, az a vitrázsrúd. Azt vagy szöggel rögzíted, vagy öntapadósan ragasztod a tartóját, ekkor viszont nem biztos, hogy nyom nélkül el tudod távolítani.

A tapadókorongos megoldás, ekkor könnyel elengedheti magát a tapadókorong (függ a felülettől is, hogy hova tapasztod)

Vagy üvegtapéta (ez is öntapadós)

Anyukáméknál teliüveges ajtók vannak, a közlekedő ajtón üvegtapéta van (ez valamelyest szigetel is) a szobaajtókon vitrázsrudas függöny (átmenet a nylonfüggöny és a sötétítő között)

Nálunk félüveges ajtók vannak a szobákon katedrálüveggel, de van amelyikre tettem vitrázsrúddal sötétítőt.

Ez után csak 4 pici lyuk marad, még festéssel is eltüntethető.

2013. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg tépőzárat felragasztani
2013. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!