Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tegnap vettem egy erősített...

Tegnap vettem egy erősített bonell rugós franciaágyat, nagyon kényelmes, de olykor ha fordulunk rajtam halk kattanás hallatszik, nem mindig, de nem tudom, hogy normális e, vagy menjek vissza a kereskedőhöz?

Figyelt kérdés
Még kérdeztem is az eladótól, hogy ez ugye nem fog nyikorogni, mint pl a szüleim régi rugós fr. ágya. Erre mondta, nem, nem fog ennek a technológiának köszönhetően, ezek már sokkal jobbak és strapabíróbbak is. Nem is nyikorog "még", csak gondoltam hátha tapasztal már valaki ilyet, hogy új korában is azért olykor ad ki hangot a rugó.

2013. jan. 6. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
a rugós ágyaknak mindig lesz hangja (idővel egyre nagyobb) ... az újnál is előfordulhat, hogy beakad a rugó saját magába terhelésnél, és ha lefordulsz róla akkor kipattan a helyére (nem tudom másképp megfogalmazni) ... ezért nem használok már évtizedek óta rugóst
2013. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a vastag szivacsosat gondoltam előbb, de az eladó nő azt mondta, hogy az én testsúlyomhoz(65 kg) kényelmesebb lenne ez a rugós, mert régen szivacsos kihúzható kanapém volt, de már minden reggel arra keltem, hogy sajog minden részem, ezért vettem meg ezt. Ő nekem azt mondta, hogy 5 éve forgalmazzák, de még egyszer volt probléma vele, de az is vasalati anyaghiba miatt, szóval így döntöttem végül is emellett.
2013. jan. 6. 08:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Még valaki esetleg tud ezzel kapcsolatban tapasztalatot átadni ? :)
2013. jan. 6. 13:21
 4/5 anonim válasza:

Matrac van, néha kattan valóban, de csak egyet, és nem nyikorog.

Úgyhogy biztos ez a természetes. Engem nem zavar.

2013. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ko Ma válasza:

Én 2011 óta alszom (is) egy bonell rugós Cardó franciaágyon de még hangját nem hallottam. A rugói külön külön

be vannak csomagolva vászonzsákocskákba. Ilyet vegyél!

2021. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!