Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Használ valaki ilyen széket...

Használ valaki ilyen széket számitogephez, íróasztalhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 10. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen, de csak akkor tolom a számítógép elé, ha filmet nézek rajta. Amúgy nagyon kényelmetlen lenne, egyszerűen túl alacsony, és nagyon hátra van döntve hozzá.

És nem is gurulós, szóval még magam alá húzni sem egyszerű, ha előttem van egy asztal. :)

2013. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

AZért kédezem,mert mivel ami volt nekem gurulos szekek azok kényelmetlenek szamomra... :S

egy ido utan kiulom oket es sehogy nem tudok megmaradni bennuk.

Ez viszont kiprobaltam uzletben es nagyon teccet :D

2013. jan. 10. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kényelmes, én TV nézéshez használom, de íróasztalhoz szerintem alkalmatlan.

Legközelebb az üzletben mérj meg egy átlagos íróasztalt, hogy milyen magas, és ha beültél ebbe a székbe, mérd magad elé, hogy hol lenne az asztal lapja. :)

2013. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem azt csinálod, hogy az íróasztalt elfelejted, és csak egy dönthető billenytűzet tartót raksz magad elé valahogy, meg egy egérpadot, és a monitort valami alacsony helyre.

Kicsit macerás megoldásnak tűnik. :)


Szerintem neked valami ilyesmi kell:

[link]

:)

2013. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, és gépezéshez használtam, de meguntam, aztán levittem anyám telkére.


Vettem a Jisk-ben olcsón gurulós fekete széket, de olyat aminek van karfája, és magas a támlája, ezt szeretem, így néz ki:

[link]


ha rákeresel lehet, h találsz hasonlót:

[link]

2013. jan. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolso: Nekem is pont ugyan ez van:) (yskes)


de nekem faj a seggem tole :) ha mar sokat ulok benne sehogy nem tudok benne elhelyezkedni...

2013. jan. 24. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez jó, ugyanazokat néztük ki :D


Szerintem is kemény, de én rátettem egy ülő szivacsot (díszpárnát), és úgy már jó.


Az ikeástól is fájt a seggem, mert alul heveder pántok voltak a szivacs alatt, ha jól emlékszem, és át lehetett érezni, ha sokat ültem benne.


De volt nekem még egy fajta ikeás, aminek magasabb a támlája, külön árultak hozzá egy réteg huzatot. Az kényelmesebb volt, karfás, viszont keskenyebb. Most ha így rákeresek nem találom. De szerintem árulnak olyat is. Próbáld ki azt is ha elmész az Ikeába.


Barátomnak meg egy főnöki gurulós van:

[link]

Ez elég széles, de ülő része túl rövid, a combom alatt van egy magas pereme, ami levágja a lábam. Barátom szerint viszont kényelmes.

2013. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

En is tettem mar uloszivacsot alá.

Volt ezelot a yskbol egy masik fajta gurulos kb. hasonlo arkategoria mint ez,csak az rovidebb volt az ullo rezse. Hat azt sikerult eladnom mert mar nagyon szenvedtem alatta.


Most mar ezt is kiultem. kb 3/4 ev alatt. Mar ezen is "szenvedek" Tettem ala mar osszhajtogatott puha pakrocot azzal ha nem birom mar akkor magam ala rakom...de egy ido utan mar az is zavar.


Szoval az Ikeas is olyan ami kiul az ember :S

Az amit mondtal az valmi dragabb verzioja az ikeasnak ...vagy eleg a legolcsobb es ahhoz venni kulon parnat szerinted?

2013. jan. 24. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod párnával, de én azt úgy nem próbáltam ki.

Arra nem raktam párnát asszem.


A másik fajta ikeás keskeny magas támlás, karfás fotel, az alapból vaj színű volt, és lehetett rá venni külön vaj színű, vagy sötétkék huzatot. A huzat szivacsos volt, ezért vettem rá, de az plusz 6 ezer Ft-ba került. A szék árára nem emlékszem sajnos, de olcsóbb kategória. Mondjuk attól én drágállottam. Viszont lehet hogy már azt a fajtát nem is árulják. Nem tudom, hát körül kéne nézni.

2013. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!