Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudom ezt a hosszabbíto...

Hogyan tudom ezt a hosszabbított megjavítani szétszedni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hosszabitott egyik havertól hogy neki már nem kell. Én mivel szeretek szerelgetni, és szeretném szétszedni, csak nem tudom szétszedni (csatolom a képet): [link] Ezeket a tüskéket kéne kihuzni.

Nem tudom semmivel kihuzni a tüskéket. Szerintetek, hogyan lehetne ezt javítani?


(ne gyertek azzal hogy dobjam a kukába, jó ötleteket elfogadnák)



2013. jan. 11. 19:21
 1/8 Zsolt75 ***** válasza:

Ez egy szegecselt verzió. Fúrógéppel kifúrod a szegecseket és szétjön. Kérdés majd hogy vissza tudod e szegecselni?

Egyébként miért szednéd szét? biztos , hogy a dobozban a hiba?

2013. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első jól írta ez nem szétszedhető hanem nittelt.
2013. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem már szét ilyen elosztót. Az tescos gyerekzáras volt. Ezek nem szegecsek, hanem csavarok, utólag van simára munkálva a fejük. Én kis maróval martam bele egy hornyot, és lapos csavarhúzóval kicsavartam.
2013. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm

az utolsó az nagyon tetszik

ki fogom igy probálni

2013. jan. 11. 20:49
 5/8 kunu lenke ***** válasza:
Jó estét.Én felfúrnám a stifteket majd a barkács vagy csavar szaküzltben vennék fémcsavart így a későbbiekben is bármikor bontható lenne!Ma már akkor választék van a lemez csavarokból,hogy nincs lehetetlen anyás,ön metszös,lemezcsavar és persze menet sűrűség és anyagvastagság szerinti választékkal is
2013. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Villanyszerelőként én úgy szoktam ezeket szerelni hogy kifúrom a gyári rögzítést aztán önmetszős csavarral rakom össze így később már szétszedhető lesz
2013. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a segitséget

holnap szedem szét és irok

2013. jan. 12. 12:22
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a segitséget

pont ugyan olyan furohegy kell amilyen lyuk van a hosszabitóban

tökéletesen kifurható és javtható lett

2013. jan. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!