Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehetne egy cipő belső...

Hogyan lehetne egy cipő belső sarkát, pontosan a talpbetét alatti részét megjavítani?

Figyelt kérdés

Régi és széttöredezett idővel a talpbetét is, és ami alatta volt. Talpbetét van új, de az az alatti rész, most nem egyenes. Tiszta göröngy és besüpped a betét és nyomja a sarkam.


Mivel lehetne pótolni ott a hézagokat?

2-3 mm vastagságban kellene valamit odakenni, ami megkötne, megszáradna, és nem töredezne szét. És ha már egyenes a felület, akkor a talpbetéttel rendben.


De mit kellene odakenni?


(Egy régebbi cipőmnél valami szilikonos ragasztót alkalmaztam, de az nem keményedett meg, szétnyomódott, megolvadt és ragadt. Nem akarok újra ilyen hibába esni.)


Van valakinek ötlete, hogy milyen anyag volna jó bele?



2012. okt. 2. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nagyon egyszerű,de kedves itthoni cipőm. Egy "nevenincs" sportcipő. Mivel nagyon sarokra lépek,kikopott a sarka,a belseje a betét alatt olyan négyzetrácsos~hálós szerkezetű volt.

Én megtisztítottam,féktisztító spray-vel zsírtalanítottam,és telenyomtam szaniter~szilikonnal.Kellett pár nap,mire megszilárdult,de egy nyarat+őszt még kihúztam benne.

2012. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!