Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A szobámnak egyik fala ilyen...

A szobámnak egyik fala ilyen tetőtéri és a többi sima egyenes. Elkezdtem díszíteni a falamat de nem tudom, hogy arra a tetőtéri részre mit tegyek. Túl nagy a felület hogy teleragasszam képekkel. Segítség? (:

Figyelt kérdés
[link] ilyen a falam és nem tudom mit tegyek rá:| Festeni rá nem lehet mert 14 éves vagyok, van sok felesleg a falvédőmből ami egy hosszúszőrű szőnyeg. A szőnyeggel borítsam be van mi legyen?:SS

2013. jan. 30. 17:45
 1/8 anonim válasza:
Hogy függ össze az, hogy 14 éves vagy a festéssel? Amúgy szerintem ne borítsd be szőnyeggel, az marha hülyén nézne ki. Raksz rá pár együtteses plakátot, szerintem az elég.
2013. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A facén keresd meg a dekormatricák oldalt.Tök szép falimatricák vannak és nem drága.
2013. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apa tudja, hogy évenként változik az ízlésem és ha most ráfestenék egy idézetet úgyis megunnám, SZERINTE:D köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 30. 19:20
 4/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
Figyu! Nem lesz valami bútor alatta? Mondjuk asztal, vagy szekrény? Én tennék fel valami zsebes cuccot(jó színeset) amibe lehetne olyan dolgokat tárolni, amikre gyakrabban van szükség és nem rontják a látványt! Tanulási segéd dolgokat, újságokat stb. Persze nem zsúfolva, de sok dolgot elnyelne és talán mutatna is! Akár száraz virág is kilóghatna belőle...
2013. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] vannak ilyesmik, talán ferde falon is lehetne használni!
2013. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem nem pont ekkora a dőlt fal, sokkal alacsonyabban van, szóval nem kéznél:(
2013. jan. 30. 21:58
 7/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] itt rengeteg felesleges dolog is van, de nézd türelmesen, hátha van valami okosság!
2013. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. jan. 31. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!