Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak ha nyikorog az...

Mit csináljak ha nyikorog az ágyam?

Figyelt kérdés
Franciaágyam van. Felnyithatós,ágyneműtartós, és mindig nyikorog. Akárhogy lépek nyikkan egyet. Mit lehetne cisnálni vele? Kicsit idegesítő, főleg ha feljönne a barátom és folyamatosan nyikorog..tippek?

2013. febr. 2. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Bezsírozni ott ahol látszik a kopás!
2013. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyitó szerkezet szokott nyikorogni,ropogni. Ha fel van nyitva az ágy akkor a két oldalán van a fém szerkezet. Ennek a szerkezetnek a csuklási pontjaihoz ,cseppents egy kis olajat,bármilyen olaj jó ,csak szép tiszta legyen.Majd párszor fel-le és jónak kel lennie. Nem fog recsegni ha gyűritek a lepedőt! :-))) De a barátod ezt nem tudja megcsinálni? Lány létedre te akarod meg csinálni ! Ügyes vagy!!!!
2013. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
WD-40 spray a rugók környékére.
2013. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
itt még szó sincs "ilyen" dolgokról. 14 éves vagyok, és ha esetleg feljönne kicsit zavaró a dolog. a beolajozás meg szerintem egy lánynak is semmi feladat:D
2013. febr. 2. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan vicceltem!!!! :-))) Akkor te egy rendes kis csajszi vagy!!
2013. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!