Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Baldachinnal melegebb lesz az...

Baldachinnal melegebb lesz az ágyam?

Figyelt kérdés

elég hideg a szobám, nehezen fűthető, gondoltam, valami baldachint rakok az ágy köré.

Tipp, hogy hogy csináljam, hogy ha majd jön a hideg ne fázzak?


2012. nov. 14. 01:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Jobban jársz egy vastagabb takaróval ;)

Nekünk a régi háznál volt igazi, hatalmas, régi dunyha, vvolt vagy 40 centi vastag, ketten simán elfértünk alatta. Jó meleg volt :)

2012. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

vagy elektromos ágymelegitő


nekem az van,én még drágán vettem,de már úgy is megérte,de most már 4-5ezerért is kapható,nagyon keveset fogyaszt,és 2-3 perc alatt bemelegit

2012. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a baldachinod vastag anyagból lesz, akkor te befűtöd, ha nincs rés, de ennek hatékonysága kétséges.
2012. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mini olajradiátort raknék bele. a baldachin kicsit továbbnyúlna az ágynál, hogy az is elférjen.
2012. nov. 14. 11:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

meg ne tedd


Olajradiátor 1000-2000W-ot fogyaszt óránként,ami óránként 50-100Ft...az napi 2 órát üzemelve is 3-6ezer ft,és nem fűti fel annyira hogy jól érezd magad


[link]


Ilyesmim van,jeges ágyba is felmelegit 4-5 perc alatt,valami fantasztikus találmány.

Biztonsági érzékelővel,nem gyullad fel,nincs semmi,és állitható intenzitású.

Ez 60w-ot fogyaszt,ami ha éjjel 10 órát megy,akkor is napi 600W,ami 900 Ft egy hónapra.Bár nekem csak este üzemel 1 órát,elalvás előtt kikapcsolom,mert túl meleget se szeretem.


Amit irsz olajradiátoros megoldás nem mellesleg veszélyes is,mert a baldahin hozzáér az olajradiátorhoz és kigyulladhat (volt olajradiátor szüleimnél,csak törölközőt löktem rá,már éreztük a büdös perzselt szagot fél óra múlva.


sztem olcsóbban kijössz és biztonságosabbal ugy ahogy én irom.És kellemesebb a meleg is igy

2012. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az enyém 500 W-ot fogyaszt, és gyakran kikapcsol. egy órát egyhuzomban sosem ment.
2012. nov. 14. 13:15
 7/15 A kérdező kommentje:

de megnézem szerintem az ágymelegítőt is.


az, mennyire fűti az ágy környezetét?


csak úgy raknám az olajradiátort, hogy nem ér hozzá semmihez, de ez tényleg mini, hátizsákba is elfér.

2012. nov. 14. 13:18
 8/15 A kérdező kommentje:

ja, és még egy kérdésem lenne, sosincs (égett) műanyag szaga?


de lehet veszek ilyet.

2012. nov. 14. 13:28
 9/15 anonim ***** válasza:

500Wos sose melegiti fel neked a légteret,akkor már több értelme van a ventillátoros befújósoknak,fürdőbe most vettünk euronicsba 2600-ért,4 perc alatt csinált 19 fokból 22-t. (átlagos méretű fürdő)

[link]

kinézetre ilyen,1000-2000 w fogyasztás/óra,napi 2x 5 perccel párszáz ft lesz a fürdőnk fűtése.


Ágymelegitő. Környezetet nem érzem mennyire melegiti fel,mert a testemet melegiti annyira hogy valamelyik nap párom rámnyitotta az erkélyajtót,majd amikor visszajött negyedóra múlva,csodálkozott hogy 15 fokban nem fázok...(persze takaró rajtam volt,ágymelegitő alattam)


Égett műanyag szaga nem tudom mitől lehetne,hisz egyik oldala gyapjú (ezen fekszel),másik oldala pamut,közte fémszálak (bár fémallergiám van és nem érzem,szóval orvosi fémnek kell lennie).Annyira pedig nem melegszik fel hogy a lepedőt égetné,40-45 fokra melegszik kb szerintem.

2012. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

lehet veszek majd ilyen ágymelegítőt.

jó lenne azért, ha lehetne alacsonyabb hőfokon is használni, mint 40 fok...


a ventilátorossal az a baj, hogy az csak rövid időre jó, mert amúgy rengeteget fogyaszt.

de fürdőbe jó az, ott nincs sokáig az ember.


ágymelegítőre írta valaki, hogy szárítja a bőrét. az én bőröm is elég száraz, nem lenne jó, ha tovább szárítaná...

neked nincs ilyen tapasztalatod?


van egy usb-re rakható italmelegítőm, és az elég büdös, ha bekapcsolom, meg van néhány termék, ami alapból ilyen büdös szagot áraszt, főleg az ilyen kínai izék, pl. laptoptok, cipők, ilyenek, ilyen szaga sincs akkor (?).

2012. nov. 14. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!