Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valami megoldás? (részlete...

Van valami megoldás? (részletek lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok a testvérem pedig 9 éves fiú.Egy másfél szobás lakásban élünk és persze, a félszoba a miénk.Eddig nem zavart túlságosan, de már nagyon kezdem igényelni a saját teret. A szobánkban emeletes ágy található tesóm fent alszik én pedig lent.Ezt néha külön saroknak (ami maga az ágy) tekintem.


Érdeklődöm a lakberendezés iránt ígyhát mindig kitalálok valami dekoráció szerűséget.A szobánkban viszont már nem lehet elférni 3 szkrészünk van (1+1 a ruhás, a harmadikban játékok, társasok.)A tankönyveim is a szekrény tetején vannak és az ágyam alatt is vannak cuccok.) Nem arról van szó, hogy kupleráj vagy, hanem arról, hogy a szüleim már mindent megpróbáltak hogy kihasználják a helyet még sem férünk el.


Van valami praktikus megoldás arra hogy elférjünk valahogy és hogy ne is legyen se túl fiús se túl lányos a szoba?



2013. febr. 2. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat a hibákért.

+Lehetne valahogy kialakítani, hogy legyen sajátterünk?

Ha valaki csak képettalál annak is örülök!

2013. febr. 2. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a belmagasság?
2013. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
260cm körül. Ha arra gondosz hogy lehetne "mégy egy szintet építeni" akkor azt itt nem lehetne megcsinálni.
2013. febr. 2. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom panelről van szó, ha saját sarkot akarsz magadnak vagy akár őt tennéd ki én láttam már erre olyan megoldást (ami tetszett) hogy az előszobát is bevonták egy szobának. Igaz ez a megoldás szintén 1,5 szobás lakás volt, de úgy oldották meg hogy ott az előszobában volt beépített szekrény, azt kivették és odakerült egy kanapé amivel egy fajta pihenőhelyiség lett.

Nem tudom nálatok lehetne-e ilyet.

2013. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem tudom, hogy mekkora a szobátok, de lehetne vagy gipszkartonnal, vagy egy ilyen felfüggesztett függönnyel elválasztani a szobát, bár az alvóhely így is egy maradna.
2013. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!