Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű csempe illik a...

Milyen színű csempe illik a pink falhoz?

Figyelt kérdés
Leendő konyhámon ötletelgetek éppen. Szerintetek egy pink színű falhoz és világos, mondjuk bézs színű bútorhoz milyen színű csempe illene és milyen fugával? És konyhapult? Nem vagyok még biztos benne, hogy pinket szeretnék, egyenlőre próbálom csak az ötleteket gyűjteni, és ez a szín most nagyon megtetszett mint falszín... :-)
2013. febr. 7. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az a pink fal? Van ennek a színnek magyar neve is, úgy tudom.
2013. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már pink falat akarsz, én nem kevernék hozzá más színt, fehér csempét tennék fel ugyanolyan pink fugával, mint amilyen a fal. De amúgy a bézs bútor sem megy hozzá. Nem szerencsés keverni az élénk és pasztell színeket.
2013. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt egész jól passzol a két szín...


[link]

2013. febr. 7. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Én fehér csempét választanék. Mi van ha majd más szín tetszik vagy átfestitek a konyhát? Levereted a csempét? Ha anyagilag nem probléma, akkor nyugodtan lehet pink csempe.
2013. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pinket nem tennék, az már sok lenne. Pont azért kérdeztem, hogy mi megy még hozzá, ami esetleg később máshoz is. Nem értem miért lenne másabb, ha az ember barackra, sárgára, zöldre, hupililára festi, mert azt ugye nem unja meg az ember sose, annak nem fog sose más tetszeni, csak akinek a pink...
2013. febr. 8. 18:06
 6/10 KissEdina991 válasza:
100%
szerintem is fehér csempét válassz, az mindenhez passzol :) esetleg próbáld ki a matricákat, ami jó konyhába is!
2013. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A csempére értettem nem a falfestésre. A csempét nem tudod lecserélni olyan gyakran, mint a falat. Ezért mondtam, hogy minden színt megun az emberlánya. Még mindig a fehéret mondom a csempére.
2013. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 10. 09:25
 9/10 anonim válasza:
www.siltbt.com itt talál csempéket! kérdés esetén írj! válaszolnak!
2013. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért nem teszel csempe helyett üveget a falra? Gondolom a konyhapulthoz szeretnéd. Vannak olyan megoldások is hogy az üveg mögé bármilyen tapétát tehetsz és gondolom cserélheted is ha már nagyon meguntad. Mindenképpen praktikusabb mint a csempe. Árban sajnos nem tudom melyik az olcsóbb.

[link]

2013. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!