Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valahol olyan oldal ahol...

Van valahol olyan oldal ahol tanácsokat lehet kérni a ház belső kialakításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Inkább ingyenes oldal érdekelne, mármint ingyenes tanácsadás:)!
2013. febr. 9. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őket hívják lakberendezőnek, belsőépítésznek.

Ők sem dolgoznak ingyen. Legalábbis akit én ismerek, az nem.

Ráadásul értelmes, használható, működő tanácsot csak akkor tudnak adni, ha pontos meglévő alaprajzokat kapnak műszaki tartalommal, megismerik a lakók személyiségét, igényeit, és nem utolsó sorban ízlését. Szóval nem ennyire egyszerű.

2013. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem a berendezésben kellene tanács hanem a szobák kialakításában, még egy szobát szeretnénk kialakítani és kéne egy jó és gazdaságos ötlet, hogy hova kellene.
2013. febr. 9. 15:52
 3/4 KissEdina991 válasza:

szia, találtam egy oldalt, ahol vannak ilyen online tanácsadók, ingyen kérdezhetsz tőlük:

[link]


Viszonylag gyors a válasz (nekem 2 nap múlva jött) és tényleg értik a dolgukat! :)

2013. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)!
2013. febr. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!