Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy javitsam meg a redonyt?...

Hogy javitsam meg a redonyt? Lehuzott allapotban nincsen gurtni a csigan.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elszakadt a gurtni a redonyomon. Vettem ujat, de nem sikerul a javitas. A gondom az, h. amikor a redony teljesen leengedett alapotban van, akkor a gurtni tarto csigan a redonyben, nincsen semennyi gurtni se. Magyaran le van engedve a redony, de nem tudom felhuzni, mivel nincs a csigan semennyi gurtni. A szakadasnal tortent valami v. hogy lehet ez?



Koszi a valszt!



2013. márc. 4. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Műanyag redőny? Faredőny? Régi fajta ahol egy fa dobra csavarodik? Hova van beépítve?
2013. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Muanyag a redony. Panelban van kivulrol rateve.
2013. márc. 4. 11:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, fa v. muanyag rudra csavarodik fel a redony.
2013. márc. 4. 11:40
 4/4 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nyílván leszakadt a dobról a régi gurtni! Nem tudom milyen rendszerű a redőnyötök? A lényeg a borításon áll vagy bukik, mert ha olyan magasan laktok, ahol nem tanácsos kiállni az ablakba csak biztosító kötéllel, akkor inkább egy szakit hívnék a helyedben, mert a burkolat leszerelése a legzűrösebb! A tárcsához ugyanis igazán így lehet hozzáférni és ráadásúl olyankor kellene a gurtnit felerősíteni, mikor a redőny le van engedve, mert olyankor férsz hozzá rendesen. Viszont itt következik a bökkenő, hogy ilyenkor kellene a gurtninak maximálisan a dobon lenni, hogy fel tudd húzni a redőnyt! Nos erre a szakiknak van technikájuk, amit viszont az ablakban fél kézzel kapaszkodva nem igazán könnyű előadni, úgy hogy ezért is javaslom a szakember igénybevételét, ha nem szeretnél megőrűlni az akció végére!
2013. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!