Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek bútorozott vagy...

Szerintetek bútorozott vagy bútor nélküli albérlet a jobb hosszútávra?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben amellett vagyok, hogy legyen üres a lakás, és inkább saját bútorokat veszek bele + hűtőt mosógépet szóval mindent. Illetve itthonról is tudnék vinni sokmindent. Végleges költözésről van szó, tehát nem tanulás miatt pár évre mennék csak el, hanem saját életet kezdenék. Szóval szeretném a saját bútoraimmal, és ízlésemmel berendezni a lakást. Nem tudnám elviselni a tudatot hogy az ágyon, kanapén mások feküdtek. Nem szeretnék attól rettegni, hogy nehogy véletlenül megrongáljak valamit, mert mit szól a tulaj. De például szüleim ezt nem igy gondolják, le akarnak róla beszélni. Mert hogy bútorokkal már nem olyan egyszerű a helyzet, ha költözni kell az albérletből másikba. Vagy ha haza kellene költöznöm valami oknál fogva, akkor sehová nem tudnánk tenni annyi mindent.
2013. márc. 4. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Te fogsz elköltözni...te a saját bútoraidat akarod használni és berendezkedni,nem tudod elviselni azt,hogy előtte más folyatta a nyálát stb az ágyra,kanapéra .....a szüleid szerint akik nem fognak veled költözni ne a saját cuccod legyen ott. Most akkor mi is a kérdés?????
2013. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én eddig bútorozottban laktam, de már megfizethetetlen egy normális lakás normális (nem dohos, régi) bútorokkal, emiatt inkább kiveszek egy bútorozatlant. Van pár bútorom a szüleimnél, a maradékot használtan veszem meg... azt számoltam, hogy mivel a bútorozatlan 30ezerrel olcsóbb, mint a mostani, 6 hónap alatt visszahozza a bútorok árát, onnan pedig már nyert ügyem van.

Valóban nem olyan egyszerű, ha költözni kell, de reméljük nem fogsz minden évben költözni, így a költözés árát is behozza az olcsóbb albérlet.

2013. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!