Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem át a szobámat...

Hogyan rendezzem át a szobámat, hogy?

Figyelt kérdés

Átszeretném rendezni úgy a szobámat, hogy legyen egy 'sminkes asztalom', amin a 'kencéim' kint vannak, és sminkelni tudok. Viszont nem tudom, hogy rendezzem át a szobámat, mert úgy érzem, hely szűkében vagyok.


Itt egy 'alaprajz' :D a szobámról:

[link]

Lényeg a lényeg, az ajtóval szemben van az ablak, és az ablak mellett az a kis kocka azt jelzi, hogy két bőrönd, és egy kis kuka van ott. Az ablak előtt egy konvektor van. Az ágyam teljesen a falnál van, de 'belelóg' az 'ablakba'. Az egyes asztal az íróasztal, ennél tanulok, a mellette lévő pedig a számítógépes asztal. A két asztalt nem tudom 'egyesíteni', mert nem akkor nem tudnék min tanulni, leckét írni (monitor, modem, nyomtató elfoglalja az asztal 3/4-ét).


Hová, hogyan tudnék beiktatni egy asztalt, lehetőleg úgy, hogy minél közelebb legyen az ablakhoz (természetes fény)?


19l



2013. márc. 14. 19:22
 1/1 anonim válasza:

Igy eleg nehez segiteni.

Ha a szamitogep helyett lenne egy laptopod, akkor nem kellene neki asztal, mar csak a nyomtatonak kell masik hely.

Az agyadat elforditani a szamitogepasztal helyere es az agyad helyere pedig kerulhetne a sminkasztal az ablak melle. A rajz alapjan eleg tagas szoba de gyanitom h. nem meretaranyos.

2013. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!