Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha ágyat szeretnék venni...

Ha ágyat szeretnék venni milyen szempontokat vegyek figyelembe?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagyon drágát, nem engedhetem meg. (50.000Ft max) nem tudom hogy álljak neki. esetleg van valakinek tapasztalata, hogy melyik kifejezetten jó, vagy esetleg amit nem ajánlotok.. matracos vagy esetleg valami más, használt/új? Tanácstalan vagyok. Jelenleg 1.5 személyes ágyam van, mindenképp valami nagyobbra szeretném cserélni. Kérlek írjatok tapasztalatokat, előre is köszönöm.
2013. márc. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem matracosat, és azt könnyebb cserélni. Max 50 ezerből nem fogod megúszni, hiszen azt írtad, hogy nagyobbat szeretnél, tehát 2 személyeset.
2013. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézelődtem kicsit neten és hát valóban nem látok 50 ezernél alacsonyabb árat, de akkor kijavítanám a hibám, és 100 ezerre szeretném javítani a fent írt 50 ezret. Akkor ehhez még gyűjtenem kell kicsit :)
2013. márc. 14. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most szereztem új ágyat. Eddig mindig ilyen régi rekamié( felcsukhatós) ágyaim voltak. Most rááldoztam,h normális is legyen. Mivel boltokban 50.ezer környékén elég gyenge minőségűeket találtam úgy döntöttem csináltatok egyet. 140x200-ast csinált asztalos cimborám, ez jó erős,bírja a strapát. 20cmvastag, félkemény matracot vettem, ez 60 ezer volt,az ágy + egy nagy polcos szekrény együtt 22 ezer volt. Így összesen 88 ezerbe került, lett könyvespolcom is és azt számoltuk hogy még így is jobban jöttem ki egy kicsit a bolthoz képest és elvileg ez tovább tart majd....
2013. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is még ezzel az összecsukhatóval szenvedek kedves utolsó :) Tetszik az ötleted, valóban jól jöttél ki. Egyre inkább a keret+matrac mellett állok, voltam a napokban ismerősöknél és ők is beszereztek egy ilyen kombinációt és eléggé bejött. Leginkább még az tetszett meg, hogy könnyen lehet alatta/körülötte takarítani, könnyen mozgatható a mostani összecsukható fotelszerű ágyam nagyon nehéz, alá lehetetlen beférni a porszívóval,mivel nem lábakon áll hanem magán az ágyneműtartón és megmondom őszintén elég kellemetlen tologatni. köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske :) még szívesen meghallgatok tapasztalatokat másoktól is.
2013. márc. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!