Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tennétek unisexé egy...

Hogyan tennétek unisexé egy nagyon csajos szobát kevés pénzből?

Figyelt kérdés
Kb minden lila és rózsaszín a szobában (falak, sötétítő, polcok, szék). A két ágy fehér, meg a pelenkázó natúr fa. Ja, és pillangók vannak mindenhol.
2013. márc. 23. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Át kell festeni... A lilahoz meg a rózsa szinhez tehetsz bármit, az Csajos marad....
2013. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha jó a kézügyességed...ahol a kisfiú lesz rajzolj egy fát,hidd el nem nagy dolog ceruzával megrajzolod temperával kifested.Az ágnak sem kell a plafonon lenni,ha nem éred el...két ág közé húzz egy madzagot és akassz rá plüss majmot vagy macit ami szeret a fán lenni.Vagy anyagból függőágy akár apa is besegíthet és nappal fekhet benne a gyerkőc.Ez a pillangók miatt jutott eszembe,mert ha a fa alá csempészel néhány virágot,máris értelmet nyer és nem kell leszedni.Nekem főleg bálnákat kellett a falra festeni,de segítségem volt a régi öreg diavetítőnk így nagyon hamar meglett és tényleg jól néz ki.A lila és rózsaszín háttér neked külön jól jöhet,ha néhány elemet kicsempészel az Avatar-ból.Temperával csodákra képes az ember,csak nagyon türelem játék.
2013. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emiatt vagyok uniszex babaszoba párti. Sajnos bármit tehetsz a lila vagy rózsaszín mellé nem fog a lányos hatáson változtatni. A legegyszerűbb a szobafestés. Válassz sárgát vagy zöldet, ami fiú és lány babának is jó, a kiegészítőkkel lehet variálni.
2013. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy egy gyerkőcben gondolkoztunk, tehát egyértelmű volt, hogy lányos lesz a szobája. Nem maradnának örökre egy szobában, csak amíg suliba nem mennek. Akkor az megoldás lehet, hogy zöldre festem a falakat? Vagy esetleg elég csak 2 falat?
2013. márc. 23. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mindet. Gratula a babához! :)
2013. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!