Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyi időnként változtatsz a...

Mennyi időnként változtatsz a szoba berendezésén?

Figyelt kérdés
Én régebb igencsak gyakran, akár hónaponként tologattam a szekrényem, meg a foteleket, ma azonban inkább szeretem a stagnáló berendezést. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. szept. 18. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ha szeretnék se nagyon tudnék változtatni, mert úgy csináltattam minden bútorom. Csak oda illik be, ahova terveztem.
2009. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 évente. Szeretném átrendezni, de nincs nagyon rá lehetőségem. Az ablak, ajtók, kapcsolók és a viszonylag nagyméretű bútorok miatt nincs nagyon variálhatósági lehetőség.
2009. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem rendezhetem át. kb 10 nm-en vagyok, a húgommal. nagyon rossz szobám van, utálom! azért nem is vagyok itthon szinte soha, többnyire csak este. a falat le a akrtam festeni (a konyhát én festettem ki) de nem engedték :S

14/L

2009. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 havonta. Ilyenkor mindent át is nézek, mindent kitisztítok. Utána isteni érzés!
2009. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!