Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért fáj a hátam a kemény ágyon?

Miért fáj a hátam a kemény ágyon?

Figyelt kérdés
Itthon rugós ágyam van és nagyon szeretem. Viszont a barátnőmnél ilyen szétnyithatós kanapé van és rendszeresen megfájdul tőle a hátam. Gondolom az a gond, hogy kemény. Azt nem mondhatom, hogy cserélje le. Van erre valami megoldás?
2013. ápr. 7. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csak kemény, hanem ezek többnyire nem olyan simák, mint egy rendes matrac, hanem ilyen elb@szott helyen vannak a "hajtások" hogy borzalom rajta aludni. Nagyon semmit nem tudsz csinálni, max. ilyet [link] lehet venni, de szerintem ez krva drága, ha szar az ágy több értelme van cserélni, mint ilyen drága dolgokkal variálni, hogy vagy jó lesz, vagy nem.

Két megoldás van. Vagy nem alszol ott, vagy szar lesz.

2013. ápr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetbe voltam.

kárpitosoknál, vagy máshol vágassál méretre egy 10cm vastag közepesen kemény szivacsot és az megteszi.erre lehet huzatot varrni, vagy gumis lepedő is megteszi.

2013. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!