Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha otthon szeretnétek kipróbál...

Kristóf87 kérdése:

Ha otthon szeretnétek kipróbálni egy forgószéket, mielőtt megveszitek, hogyan keresnétek egy ilyen szolgáltatásra neten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha otthon szeretnétek kipróbálni egy forgószéket, mielőtt megveszitek, és ilyen szolgáltatást keresnétek (otthonotokba viszik a megvásárolni szándékolt széket kipróbálás céljára pár napra), azt milyen szavakkal tennétek a keresőkben, milyen kifejezésekkel? Ötleteljetek szabadon!

#ingyen #szék #otthon #próbaszék #teszt szék
2013. ápr. 9. 11:12
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Autót ki lehet próbálni de házhoz azt se viszik.
2013. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Forgószék kipróbálása, otthoni próbahasználat, stb.

Valami ilyesmikkel próbálkoznék, de ilyen szerintem sincs.

Vélhetően Te sem azért érdeklődsz itt, mert ilyen szolgáltatást keresel, hanem azért mert Te szeretnél majd ilyen lehetőséget kínálni.

Szerintem nem véletlenül nincsenek ilyen "próba lehetőségek".


Figyelembe véve, hogy ma már csak az élelmiszer és ruha üzletek nem árulnak ilyeneket és a multiktól a barkácsáruházakon keresztül rengeteg kisebb-nagyobb szakboltig, gyártóig sokan kínálnak eladásra forgószékeket; gyakorlatilag 6eFt-tól felfelé..., szerintem nem igazán lehetne versenyképesen kínálni egy ilyen szolgáltatást.

Gondolj bele. Te kiszállítod próbára, majd ha nem jött be néhány nap után az érdeklődőnek, akkor viheted vissza.

Neked ez az oda vissza út saját autóval is (üzemanyag, +kopás, +munkaidő) nem kevés költség. Aztán ha az autót alkalmazott vezeti, esetleg futárral oldod meg. A vevőre szerintem meg nem igazán lehet ezt a +költséget rápakolni.

Azt megteheted, hogy megveszi a vevő házhoz szállítva, amit ki is fizet Neked, aztán ha néhány napon belül úgy dönt, hogy másra számított és cserélni szeretne, akkor visszaviheti Neked, vagy plusz szállítási díjjal kérheti újabb szék kiszállítását és a régi elvitelét. Így talán működhetne, de szerintem így is csak a magasabb minőséget képviselő drágább termékeknél érdemes ezzel a "+szolgáltatással" foglalkozni.

Én biztos, hogy csak azután vinnék ki így árut egy ügyfélnek, miután előzetesen már kifizette/átutalta az árát.

Kicsit eltértem a kérdésed megválaszolásától, de talán így is segítettem. :

2013. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen van ilyen szolgáltatás, azért kérdeztem, hogy hogyan fejlesszük. [link]
2013. máj. 14. 20:16
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:

Aha így már más. Az 1-es vagyok, de akkor válaszolok rá mert ezek szerint nem kamu kérdés. Magára a "kipróbálás" szóra szerintem nem fognak konkrétan rákeresni mert nem is sejtik, hogy van ilyen lehetőség. Ettől még egy bizonyos idő után ha hallottak róla akkor már így fognak rákeresni mint

"szék kipróbálás"

"forgószék kipróbálás"

"irodai szék kipróbálás"

"irodai forgószék kipróbálás".


Ezek asszem a legalapvetőbb keresési kulcsszavai.

2013. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:

Hozzáteszem olyan kulcsszavakat is hozzáírhattok, amik a székek minőségével, kényelmességével kapcsolatosan keresési lehetőségek. Azért hogy ha valaki "jó szék"-et keres vagy "kényelmes szék"-et akkor is megtalálja.


Így hozzátenném:

"jó szék"

"legjobb szék"

"milyen a jó szék"

"kényelmes szék"

"legkényelmesebb szék"


"jó irodai szék"

"legjobb irodai szék"

"milyen a jó irodai szék"

"kényelmes irodai szék"

"legkényelmesebb irodai szék"


"jó irodai forgó szék"

"legjobb irodai forgó szék"

"milyen a jó irodai forgó szék"

"kényelmes irodai forgó szék"

"legkényelmesebb irodai forgó szék"


stb

2013. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Mivel a kényelmes szék keresése az amit segít a szolgáltatásotok.
2013. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!