Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek kerámia mosogató...

Van valakinek kerámia mosogatója? Mi a véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Felújítunk egy házat, ahova új konyhabútort veszünk. Nagyon tetszik az IKEÁ-ban kapható Domsjö dupla medencés mosogató ( [link] Van valakinek ilyen, vagy hasonló kerámia mosogatója? Mik a vélemények róla? Mennyire időtálló, nem sérül-e könnyen? Mindenféle tapasztalatnak örülnék!

2013. ápr. 10. 14:43
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nem tudom milyen az IKEA-s kerámia mosogató, érdemes megnézni a TEKA-t is meg egyebeket, sokszor olcsóbb. Legtöbbször, és vannak akciók is. Nekem keramia mosogatóm van kb 5 éve, sokkal jobban szeretem, mint a hagyományost. Nem látszanak a vízcsöppek, nehezen sérül, könnyen tisztítható (bár én vigyázok is a nehéz edényekkel.) Viszont könnyen elszineződik (kávé, teák, maradék kaja, rozsda!!), amit könnyen el tudsz távolítani, ha cseppnyi domestossal áttörlöd a mosogatót. Nekem egyetlen szer tett csak kárt, az Ultra Savo, de az is csak azért mert órákig rajta hagytam. A rozsda az nehezen, vagy nem jön le, tehát azt azzal vigyázz. Viszont, ha választasz hozzá kerámia csaptelepet, az könnyebben sérül. Ha van még kérdésed, írj bátran!
2013. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!