Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Ikea Kivik kanapéról?

Figyelt kérdés

Kanapévásárlás előtt állunk.

Egy 3 és egy 2 személyes , fix kanapét szeretnénk. 250.000Ft a kb. rászánt összeg.

Kivik kanapékat néztem ki, egyelőre csak a neten.

De ezek mennyire strapabíróak, a vázmennyire bírja?


Vonz benne a levehető párna, valamint a levehető huzat...2 kisgyerek mellett az nem lenne rossz.



2013. jan. 5. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

most pontosan nem tudom megmondani, hogy a miénk kivik-e, de így ránéztem és szerintem az :D csak már régebben vettük és nem emlékszem .

a miénk terrakotta színű, és hiába nincs gyerekünk, sokat mosom a huzatát és nagyon jól bírja. a miénkhez van lábtartó is és nagyon szeretem, hogy annak is teljesen lehúzható a huzata, ráadásul nagyon egyszerűen. ebben van egy ágy is, ami azért jó, mert nem egy szimpla "kanapé", hanem rendes franciaágy van "belerejtve" :) nem tudom szebben leírni :D mi azért választottuk ezt, mert ha jön valaki, itt tudom altatni :) szóval szerintem érdemes ilyent választani. épp kb egy hete voltam ikea-ban és láttam is most ilyent, ki volt téve bemutató darabként. ennyi pénzből pedig simán tudtok is venni, amit néztem kb 200 volt. összefoglalva én csak ajánlani tudom :D

2013. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez az a típus:


[link]


vagy ugyanaz más színben:


[link]

2013. jan. 6. 08:49
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az évek alatt az ülőpárna nem veszített a formájából? Mennyire kényelmes?


Nekünk a fix, nem nyitható elég. Néztem, a nyitható verziója igencsak drága, és mindenképp 2 kellene...úgy már horror összeg lenne.

2013. jan. 6. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:

a formájából nem veszített, annyi, hogy gyakran "fel kell rázni", bár a párom előszeretettel nem a párnákra ül, hanem pont középre :) de ezen kívül semmi problémám vele.

na igen, ha kettőt vesztek, úgy már tényleg horror ár, nekünk csak egy 3 személyes van

2013. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!