Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Francia erkély mire használható?

Francia erkély mire használható?

Figyelt kérdés

[link]


Kb ilyesmi az "erkélyünk".

Külső részére virágot akasztottam,és ennél többet nem tudok vele kezdeni.

Mire használható még?

Akasztós ruhaszáritó kiférne,de felső szomszéd tuti akkor rázná ki a szőnyegét...



2013. ápr. 17. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha 0 és 8 fok között van a hőmérséklet, akkor a hűtőbe be nem férő ételeket kirakhatod (pl. egy nagy lábas leves). Sör, pezsgő, italok hűtésére.
2013. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:

Ez olyan mégis csak van valami és odaállhatsz nézelődni. Amit mutattál azzal inkább az a bibi hogy randa. :) A lécezésének a méretei is túl nagyok, még így saccra is a fénynek több mint a felét elveszi, mert a rácsok közötti rések/rácsok aránya ilyen. Ha kicserélnéd kellemesebbre sok fényt is beengedne és esetleg még kellemesebb is lenne. Néhány példa (az üveges biztos drága csak hogy legyen példa rá mennyire klasszul is meg lehet csinálni).


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy a virág az kellemes és semmi mást se tenné oda.
2013. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző. Modernebb rács, virág és csók. Ennyi. Semmire se jó amúgy, csak van. Kiállhatsz rá cigizni, vagy nézni max és ennyi.
2013. ápr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A mutatottaknál azért nagyobb a kilépőrész,kb 30-40 centi,de szépek az átlátszó üveges,vékony rácsos megoldások.

Nekem se leces van,hanem színezett üveges,csak méretileg kerestem hasonlót.

Albérletről van szó,így nem cserélek rajta semmit.

2013. ápr. 18. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Árnyékszéknek tökéletes lehet. :)
2013. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!