Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan tányér, amire...

Létezik olyan tányér, amire rá van írva, hogy étkezési célra nem használható, és akkor azt nem is szabad használni?

Figyelt kérdés

Vettem egy tányért, hasonló, mint a spagettis, magas az oldala,arany betűkkel rá van írva, ST. TROPEZ. Vastag, minőséginek tűnik. Ugyanolyannak néz ki a felülete, mint bármelyik más tányéré.Kicsit ilyen szálloda komolyságú-jellegű, vagy mint egy wellness centrumé.

Az aljára viszont ez volt ragasztva egy kör alakú matricára: not suitable for use in dishwasher or microwave

not suitable for use with food


Bevallom egy kiárusításon vettem, ahol használt angol termékek voltak, ezért arra is gondoltam véletlenül ragasztotta rá valaki.Azt értem, hogy az arany felirat miatt nem kéne mikrózni.


Olyat már hallottam, hogy ha lehet a bögréknél is érdemes utána járni, hogy biztonságos-e a porcelán felületkezelése, színanyaga, mert állítólag néhányból kioldódik káros anyag.

De ilyet még sose láttam, hogy pont egy tányérra azt írják, hogy nem lehet enni belőle.



2013. jan. 3. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
fali dísz, vagy virágtartó, vagy isten tudja mi volt lánykorában
2013. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A DÍSZTÁNYÉROK festése nem élelmiszerálló - ezért természetesen nem alkalmas étkezésekhez.
2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megtaláltam google-ben, ez egy kozmetikai márka, ami rá van írva, akkor gondolom ez csak valami cukorka kínáló egy asztalra a boltjukban, vagy valami krémet-testradírt-masszázskrémet keverhetnek benne

na mindegy szóval egy reklámtárgy

[link]

2013. jan. 3. 17:38
 4/4 A kérdező kommentje:

így néz ki:

[link]


[link]

2013. jan. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!