Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretném fekete pirosra...

Szeretném fekete pirosra berendezni a szobám, de nem tudom hogy, milyen színű legyen a fal, hogy jól menjen a bútorokhoz. Sima fehéret nem szeretnék, hogy nézne ki jól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
piros? kávé?
2013. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

[link]

2013. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom olyannak képzelem el hogy,a bútorok csak fekete meg pirosból aljának de a fal? az milyen menne hozzá?
2013. ápr. 29. 08:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben egyúttal az a hálószobád is, akkor én erősen figyelembevenném a színek élettani hatását:

- a feketének túlzott mértékben használva energia-lehúzó hatása van, ezért erősen hangulat-romboló lehet

- a piros élénkítő, tehát az esti elalvás, megnyugvás, napi rohanás utáni kiengedést esetleg zavarná. Persze amúgy feldobja a hangulatot, bár túlzott mértékben, meglehet, hogy irritáló-zavaró is lehet. Személyiségtől függ

- zöld-mogyoró-barna-sárga = a legtöbb emberre kellemes hatással van,

- kék = tiszta-világos, de egy kicsit hideg is


Ezek után:

a falat esetleg halvány mogyoró-színre festeném, ahhoz még elmegy a fekete-piros kiegészítők alkalmazása, és a bútorok színéhez is illenek.

2013. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 vagyok-nak! Ez gyönyörű nagyon káprázatos. neked is tetszik?
2013. ápr. 29. 08:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen a háló szobám is, és igazad van a színekkel kapcsolatban.De magába a szobában kevés időt töltök a munkám miatt is és csak aludni járok be.mert tv, számítógép az másik szobába van. és a szabad időm meg ezekkel töltöm igazán.
2013. ápr. 29. 09:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy fekete - piros szobát úgy tudnék elképzelni, hogy a fal piros és a bútorok feketék, de mondjuk lennének kisebb bútorok vagy inkább csak kiegészítők (pl. puff, szőnyeg, virágcserép) amik szintén pirosak, mint a fal. Ha viszont piros és fekete bútorokat is akarsz akkor inkább legyen valami sötétbarna legyen a fal.
2013. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy, így javasoltok,annyira bele merülök az írásaitokba próbálom el képzelni.. és ez a piros fal nem rossz ötlet.. Köszönöm
2013. ápr. 29. 09:12
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Gondold meg jól!

Ismerősöm lánya is pirosra festette a falakat, és pár hónappal később vért izzadt, mire le tudta kaparni. Ugyanis valóban kiderült, hogy amikor meló után este lefeküdt, képtelen volt ellazulni, képtelen volt lenyugodni, mert a piros annyira élénkít, hogy zavarta a pihenésben.

2013. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben 4-es át gondolom.
2013. ápr. 29. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!