Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobjam fel a szobámat?...

Hogyan dobjam fel a szobámat? Lila/világos/ színű a falam, fekete tükrös szekrénysor van a szobában, egy barna íróasztal és egy ágy+ tv szekrény. Szerintetek hogyan lehetne még otthonosabbá tenni?

Figyelt kérdés
Posztereket..meg ilyen falra ragasztható dolgokat szüleim nem engednek felragasztani..valami más ötleteket várok.Köszönöm!
2013. jan. 28. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A barna íróasztal nem illik a lila-fekete kombinációhoz. Az ágy és a tv szekrény milyen színű? Megmondom őszintén, hogy én az íróasztalt tartanám meg, mert a lila-fekete nagyon nem jön be. Fesd át a falat valami barátságosabb színűre, és cseréld le a szekrénysort barnára.

Én így csinálnám.

Amúgy néhány cserepes növény minden szobát otthonosabbá tesz.

2013. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszii..de a falat nem nagyon szeretném átfesteni..meg igazából jól néz ki,csak a fal üres,és oda szeretnék valamit rakni
2013. febr. 13. 13:58
 3/6 anonim válasza:
Az ablakba szerintem tehetnél növényt vagy egy kis átlátszó pohárba egy gyertyát és a pohárba a gyertya köré az Ikeában lehet kapni picike színes matt festett köveket ami nagyon jól mutat pl.:rakhatnál lilát.Nem tudom a szüleid engedik-e hogy lehet kapni vagy akár csinálhatsz hosszú zsinórra nagyobb gyöngyöket és ebből 3-4-et rá rakhatnál a szekrényre pl.: feketét ( vagy csinálj fekete gyöngyből). Ilyenből rakhatsz az ágyra is de ne túl sokat mert unalmas lesz hogy a szekrényen és az ágyon is tele van gyöngysorral. Egy kartonra ragaszthatnál képeket barátokról családról és felrakhatnád a falra, bár nem tudom hogy ezt engedik-e a szüleid.Azt se tudom hogy engedik-e a szüleid hogy az asztalod fölé rakj egy parafatáblát és rárakhatsz egy oklevelet vagy képeket.Esetleg vehetsz egy babzsákfotelt a szobádba ami szintén jól mutatna pl.:lila a lila fal előtt.
2013. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Polexina válasza:
Valamelyik színt-a barnát vagy a feketét-még egyszer meg kell ismételned a szobában.Ennek legolcsóbb módja,ha a lila falra sötétbarna vagy fekete színnel faltetoválást festesz.keress rá interneten, szépeket találsz.ceruzával előrajzolod(radírozható),majd színezőpasztával kifested a mintát.Szebb, mint a poszter.Ha újra kell festeni a szobát, egyszerű csiszolópapírral átdörzsölöd,és eltűnik.
2013. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.sokat segítettetek!:)
2013. ápr. 23. 22:10
 6/6 anonim válasza:
nagy mintákat festenék a falra attól függ mit kedvelsz ha a szüleid nem engedik kérd meg hogy kérjenek meg egy hozzá értő embert:)
2013. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!