Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nyikorog az ágy. Mi a megoldás?

Nyikorog az ágy. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
viszonylag "modern" (IKEA-s) ágyam van (3-4 éves) és éjszaka arra felkelek, hogy nyikorog. Valószínűleg az ágy vázán lévő fa deszkák (levehetők) nyikorognak mert a matraccal nincs semmi gond. Milyen megoldást lehetne rá eszközölni?
2008. jún. 16. 11:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
Üdv! Kenőanyagnak eszembe jutott a vazelin! Viccen kívül, ha valaki próbálta már írja már meg legyen szíves, hogy működik e a dolog! Jó az elképzelésem?
2016. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Wd40 sprayből ráfújsz,ahol hallatszik a recsrgés, és elmúlik. Pár hónap után ismétlés szükséges.
2016. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem is nyikorgott az ágy, az én megoldásom - miután leszedtem először a matracot, aztán külön az ágyrácsokat - az lett, hogy a két ágyrács közé műanyag tipliket tettem be, összesen 3 darabot. Teljesen megszűnt a nyikorgás, valószínüleg a két faléc ahogy egymáshoz ért azok nyikoroghattak. Remélem másnak is ez a gond és el lehet kerülni ezt a sok szappanozást, olajozást, vazelinozást.. :P Üdv.,
2018. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Hello a megoldás wd 40 a mozgó alkatrészekre .
2019. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Vazelin! Az összes L alakú tartókonzolt leszedtem, ami kapcsolódik az ágykeret és ágyrács között. Mindkétoldalát bevazelinoztam és visszacsavaroztam. Most.kussvan 😃 Vazelint tudsz venni patikában, ha nincs az éjjeliszekrény fiókjában 😃
2019. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem nem IKEA-s ágyam van, viszont rájöttem, hogy a nyikorgás onnan jön, hogy amikor az ágyrácsot leengedem, akkor rátámaszkodik egy fa támasztóra. A fa támasztóra ragasztópisztollyal felhúztam egy kis réteg ragasztót, és azóta nem nyikorog
2019. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!