Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik egyáltalán ilyen...

Létezik egyáltalán ilyen sarok ülőgarnitúra?

Figyelt kérdés

Sajnos egészen pontos elképzelésem van arról, hogy milyet szeretnék, de egész egyszerűen nem találok...feltúrtam már a netet, de semmmi...hátha itt vkinek pont ilyen van és tud segíteni:

-sarok (közepes méretű)

-ágyazható

-süppedős, tehát nem rugós és nem szivacsos


Rugós és szivacsos változatban tengernyi ágyazható sarokgarnitúra kapható, de süppedősben...

Ikeában találtam egy nagyon jót, a 3 személyes kanapé változat ágyazható, de a sarokgarnitúrája már nem...a fene sem érti...

Ilyen pihe-puha kellene:

[link]


2013. máj. 16. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj vissza az üzletbe, beszélj velük, rendelj náluk egyedi db-ot az általad itt leírt feltételekkel.


Én pl. úgy vásároltam a saját sarok-garnitúrámat: az üzlet beszélt a gyártóval: a kiválasztott tipust, az eltéréseket rajzban, részletes szöveges útmutatóval, méret-megjelöléssel elküldtea gyárttónak az egyedi megrendelésemet.Persze előtte telefonon lebeszélte velük. Kb. 2 hét múlva leszállították. Még a kárpit-anyagot is én választottam ki az üzletben levő minta alapján.


Persze ezt egy "vidéki" kisváros bútorüzlete vállalta fel, ahol rajta kívül "csak" 2 konkurencia van, és nem akarta, hogy majd a másiknál vegyek valamit :))))

2013. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik tipp, hogy ne az IKEA-ba menj, mert a kisebb bútorüzletekben fele annyiért megkapod, másik, hogy a legtöbb bútorüzletben úgyis külön neked készítik el az adott bútordarabot, így kérhetsz változtatást az eredetihez képest.
2013. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!