Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretném hangulatosabbá (de...

Trixiiiii kérdése:

Szeretném hangulatosabbá (de inkább mássá) tenni a szobám ötletek?

Figyelt kérdés
az egész szobám rózsaszín tele van poszterekkel van egy nagy franciaágyam egy sminkes asztalom és egy pár bútor még benne de igazából még így is nagyon üresnek érzem de nem az szeretnék változtatni minden ötlet jó jönne :)
2013. máj. 26. 17:02
 1/2 anonim válasza:

nekem is rózsaszín az egész szobám, és mi úgy dobtuk fel, hogy pár tapéta csíkot felragasztottunk, és nagyon jó lett tőle a szoba . Volt még üres hely a falon, ami nekem nem tetszett, és nyomtattam ki számomra nagyon kedves képeket, színes papírra írtam ki hozzá idézeteket és felragasztottam, nagyon jól néz ki így. Meg a sógorom rajzolt a falamra az ágyam felé egy hatalmas virágot. Kicsit még át is rendeztük a bútorokat és teljesen megváltozott a szobám :)

vagy vannak ezek az égők, szerintem ez is sokat dob a szobán [link]

[link]

Nem tudom, hogy ismered e ezt az oldalt ( [link] ) de itt ha rákeresel, jó ötletek ad :) remélem tudtam segíteni.

2013. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
milyen színűek, stílusúak a bútoraid? milyen fajta posztereid vannak? én biztosan olyan színeket választanék, amelyek összhangban vannak, de mégis különbözőek, pl. valami élénk színű sötétítőfüggönyt, hozzá illő szőnyeget+ ágytakarót.. hogy ne legyen üres a tér, tennék a szobába növényeket virágtartóval, ha nagy a szobád, esetleg tagolnám egy kicsit a teret- fotellel, kisasztallal, stb
2013. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!