Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagy fekete szőnyeg a nappali...

Nagy fekete szőnyeg a nappali konyhában gáz?

Figyelt kérdés
Leértékelve vettük. Nagyon vastag, puha szőnyeg, csak fekete. Azért vettük, mert a 8 hónapos babánk most kezd kúszni-mászni, és nagyon hideg a kő a nappaliban. Valami ötlet, hogyan tudnám összhangba hozni a többi bútorral?
2009. okt. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem jó ötlet nagyon sötét vagy nagyon világos szőnyeget venni, mert MINDEN meglátszik rajta, tényleg minden kis apró szösz, nem győzöl majd porszívózni... bocs, de tényleg elég defektes ötlet volt.
2009. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha leértékelve vettétek, akkor gondolom inkább a funkcióját néztétek, nem az esztétikáját. A lényeg, hogy a baba ne fázzon fel rajta. Csak átmenetileg lesz ott úgyis, nem?
2009. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ott jó ötletnek tűnt megvenni (30E helyett 11E volt), baromira örültem, de mikor hazaértünk és leraktuk, akkor már nem tetszett. Amúgy tényleg jó nagy, és vastag, süppedős, míg a gyerek elkezd majd járni jó lesz. Úgyis mindig tele lesz játékkal.
2009. okt. 5. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon sötét szönyeg van.Szinte már fekete.A lényeg,hogy vastag és nem fázik fel a baba.Én feldobtam a nappalit élénk gyertyákkal és hidd el nagyon jol mutat melette a sötét szönyeg.
2009. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!