Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van pár pattanás utáni hegem,...

Van pár pattanás utáni hegem, nem annyira mélyek, kiprobáltam már pl. peelinges kezelést is. De semmi. Most csak fekete szappant, ilcsi reggeli és nappali krémet használok, és radirt amit 10-15percig kell rajtahagyni az arcon. Ettöl elmulhatnak?

Figyelt kérdés
az ilcsi krémet az ilcsi kozmetikában keverte ki szakértö
2010. júl. 13. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
nem ismerem az ilcsi kozmetikumokat,de ha radír, akkor csak leszedi. annyit tudok, hogy nekem a hátamon voltak ilyen hegek, és csak úgy tűntek el, hogy leégett a hátam a napon, és lehámlott :D
2010. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a háton más a bőr,a hátamat nekem is gyonyoruen helyrehozta.S ha a nap ilyet csinálna az arcon akkor nem bajlodna senki krémekkel,meg peelingekkel..
2010. júl. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!