Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szín illik a lilához (...

Milyen szín illik a lilához ( a szoba falára )?

Figyelt kérdés
Az új szobámat tervezem és nagyon szeretnék lila szobát-de a kedvenc színeim között ott van a türkiz, a mentezöld és a halvány rózsaszín is-az íróasztalom kb. ilyen színű lesz: [link] ha tudtok ehhez és a lila falhoz illő szíbeket ajánlani akkor nagyon hálás lennék :)
2013. jún. 1. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
bézs,drapp,én a halványat részesítem előnyben. L.
2013. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A lilának sok-sok árnyalata van( levendula,orgona,mélylila, egészen halvány...stb) ,ha ezeket vegyíted az nagyon jól mutat pl pár fehér bútorral.

Így látatlanba ahogy elképzelem mentával se lehet rossz,vagy türkizzel...bár függ a falszín erősségétől..ilyen durván sötétlilához nem illene sztem,de világoshoz igen..

És a krémszínekkel is harmonizál a lila...

2013. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legmutatósabb, legfinomabb a fehér, tört fehér lilával párosítva.

Itt van egy kis segítség, a komplementer színkör. Az egymással szemben lévő szeletek passzolnak egymáshoz (látod, példaként kettő ki is van emelve a körből.

[link]

2013. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a fehér illene hozzá..
2013. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy levendula lila szobát szeretnék...köszi az ötletet :) a függönyök is akkor pasztell vagy fehéres színűek lesznek...
2013. jún. 2. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!