Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pipacs (piros) színű szoba...

Pipacs (piros) színű szoba falhoz milyen színű sötétítő függöny illik a legjobban?

Figyelt kérdés
A fal pipacs színű lesz ,a mennyezet fehér . A szekrény és az ágy pedig álgesztes bükk színű:) a laminált padló szintén olyan árnyalatú mint a szekrény.
2012. jan. 23. 21:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én eleve irtózóm a piros faltól, ezért a függönnyel is próbálnám természetesebbé varázsolni a szobát. Mindenképpen világos árnyalatút választanék. Ha te szereted a harsány színeket, érdemes górcső alá venni, hogy milyen színek illenek ehhez. Egyébként ez abszolút ízlés kérdése.
2012. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem kék. az megdobja rendesen :D
2012. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szürkét tennék, valami vastagabb anyagból. Ez lágyítana a szobán valamennyit..
2012. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kerria ***** válasza:

milyen színű benne a szőnyeg (ha lesz, vagy ha van), vagy más dekortextil?


Ha vegyesen van mindenféle szín, akkor sárgás árnyalatú függönyt tennék (vagy ha vidítani akarnám a szobát)

Ha amúgy világos nagyon a helység, akkor akár a fekete is nagyon elegáns lehet. Erre sokan kiakadnak, de összhatásban nagyon ott tud lenni.

Ha pedig lágyítani akarnám, akkor bézs, krém, vanília színekből választanék...ezek jobban illenek a szekrényedhez és a laminált padlóhoz.


Bárhogy is döntesz, egy tipp:

a függönyanyagból készíts/ vegyél díszpárnahuzatot, így abszolút összhangban lesz a szoba :)

2012. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindeninek :)A piros színt nem választottam hanem a férjem . Először én is tartottam tőle de szerintem szép lesz . Szőnyeg még nincs ,de majd akarok . a függönynél pedig a kék,szürke és fekete változatot inkább kihagynám :) Kerria: köszönöm neked . én is a bézs színeken gondolkodtam de szerettem volna tudni hogy más szerint mi illik oda. A világos szín biztosan lágyít majd a szobán ,úgyhogy ennél maradok szerintem :)
2012. jan. 24. 08:59
 6/12 gomzoli ***** válasza:
A szép mélybordó függöny is szép lehet, főleg ha sötétíteni kell.
2012. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a bordó is volt a gondolataim közt volt csak nem tudtam eldönteni melyik mutat majd jobban:) de még esélyes .
2012. jan. 24. 11:38
 8/12 anonim ***** válasza:

én is a kékre szavazok.


Üdv

2012. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
citrom/narancs sárga
2012. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kék felejtve de a narancssárga nem rossz
2012. jan. 24. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!