Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Voltál már az ikeában? Mekkora...

Voltál már az ikeában? Mekkora? és vannak ötletek is? Hogyan rendezzük be házunkat? és összeszerelhető bútorok vannak ott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát konkrét kis szobák vannak teljesen felszerelten megépítve, úgyhogy ötleteket ott bőven találsz :)
2009. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy. És vannak összeszerelhető bútorok, mindenféle van a legapróbb fogantyútól a komplett berendezésig. Programnak is jó, sok időt hagyj rá.
2009. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:)elsem tudom képzelni mekkora lehet:) gondolom nem egy egyszerő bútorszalon. kb akkora mint az obi? vagy a tesco?
2009. okt. 7. 20:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a pesti Őrs vezér térit ismerem, az kétszintes és kacskaringós.

2.

2009. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

már voltam nagyon jó

kis szobák vannak berendezve meg

nézheted belülről

2009. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hatalmas, mindenképp menj el megnézni. Sokkal nagyobb mint egy Tesco vagy OBI. Jó ötleteket lehet találni, és elég jó áron vannak a bútorok, minden lapra szerelt, otthon kell összeraknod (ha nem vagy nagyon kétbalkezes, megoldható), mindenhez van szájbarágós, rajzos utasítás, és az eszközök többnyire mellékelve, pl. csavarok, alátétek, pántok még kis kulcsok is a szereléshez stb.

Többnyire minden van raktáron, tehát azonnal elvihető, nem kell rá heteket-hónapokat várni.

Addig is, nézelődj a honlapjukon.

2009. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
imádom az ikeát, tetszenek az előre berendezett szobák és van ott minden ami kell! mi a budaörsibe járunk az ngyobb mint az örs vezér szerintem de attól ugyanolyan jó. én letöltöttem a 2010es katalógusukat rengeteg jó ötlet van benne és az internetes oldalukon tudod ellenőrizni az árukészletet is!!
2009. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

állatizsííír!!!

akkora kb mint egy kétszintes tesco, mondjuk én a campona tescot ismerem, tehát ahhoz viszonyítok :)

nagyon jó cuccok vannak akár kis lakásba is.

ha van annyi pénzed, és szereted az összhangot, akkor onnan rendezd be az egész házat, és szép összhang lesz :)

2009. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is az Örs vezér tériben voltam, hatalmas, szerintem nagyobb egy szintje mint bármelyik Tesco, érdemes elmenni, teljes lakások vannak berendezve, 50 nm körüliek, és mindent lehet kapni, ami ott látsz, és nagyon sok kedvező árú ,jó minőségű cucc van, Mindenképp érdemes ellátogatni, de sok-sok időt szánj rá, mi fél napot elbóklásztunk bent. Van kajálda is meg minden, szóval csak nyugodtan menjetek :D ! Jó szórakozást, és vásárlást!
2009. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak oda menj vásárolni!!!

Ha nem is bútort,(mert az azért nem olcsó),a kiegészítőkkel,a leg"retrósabb" bútorodat is fel tudod dobni! A kiegészítők nagyon olcsók.

Két éve kinéztem egy 30000.-Ft-os kültéri lámpát karácsonyra.Múlt évben,Mikulásra megkaptam a páromtól 5990.-ért!!!

Nekem a mániám!!!!!!!!!!Mármint az IKEA.Mindenem onnan van. Family tag vagyok,olcsón veszem a tusfürdőt,a pizsamát,a képeket,a gyertyát,a virágokat,MINDENT!!!!

Isteni a hot-dog(100.-),és ingyen van a kávé,üditő!

Menj el!!!!!!!!!!!!!!

2009. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!