Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szék számítógépezéshez?

Szék számítógépezéshez?

Figyelt kérdés
Elég sokat számítógépezek és kéne egy kényelmes szék olyan 20 ezer körül. Lényeg hogy legyen kényelmes és tartós. Tudnátok ajánlani párat? (Ha sokkal jobbat kapok, akkor mondjuk 30 ezer is lehet az ár)
2013. jún. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jót nem tudok mondani, de a hintamechanikás és relatíve olcsó kategóriáról lebeszélnélek: az enyém folyamatosan ici-picit jobbra dől, amikor felkelek érzem hogy fáj a gerincem - vizsgaidőszak után fogom és kihajítom az ablakon.

Aztán behozok egy sima háttámlás ebédlőszéket. :)


A bőrről ugyanígy, ha sokat ülsz benne, akkor inkább textil. Lehet hamarabb elhasználódik, de kényelmesebb szvsz.

2013. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Jobban belegondolva lehet, hogy én is egy sima háttámlás széket szerzek be. Az csak olcsóbb is :)
2013. jún. 7. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ami fontos lehet, az a magasságállítás: én ha véletlenül monitor előtt ülve nézek filmet, akkor alacsonyra állítom, hogy szemmagasságban legyen a "vászon". Ha meg éppen valami egyetemi jegyzetből próbálom kihámozni a lényeget és leírni, akkor jobb ha magasabban vagyok (ugye úgy kényelmes írni).

Ezt bármelyik irodai szék tudja - de érdemes valami masszívat és kényelmesen párnázottat keresni.

De ha nem foglalkozásszerűen, napi minimum 8 órát fogsz benne ülni, akkor felesleges 30e forintot kiadni rá.

2013. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!