Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Érdemes leparkettázni az...

Érdemes leparkettázni az egész lakást? (Fürdőt kivéve. ) Nagyon tetszik, de nem tudom, praktikus-e, vagy csúszik, kopik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk így van. (a fürdők, WC és az előszoba-gardrób kivételével, ott kő van)

Ha jó minőségű, kemény parkettát választasz, akkor szerintem nagyon jó, könnyen tisztán tartható, de nem hideg mint a kő. Mivel én szinte mindíg mezitláb rohangálok azért rakattam a konyhába is.

2009. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A konyhát merő őrültség. Egyszerűen nem lehet megfelelően tisztán tartani. Oda mindenképpen járólap kellene.
2009. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én első

Ugyan már. Minden nap főzök, hetente egyszer esik valami a földre. Akkor felveszem. És az elmúlt években egyszer leejtettem egy tojást. A szemetes beépítve a munkalapba, nem mosogatok, mert ott a gép, nem értem, hogy mitől lenne koszos a padló?

2009. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A konyhában biztosan nem praktikus.Nagyon ügyes az aki,soha nem ejt le semmit a földre,vagy csupán bolti készételeket főz.Ha nagyobb háztartást vezetsz,netán gyerek is van,akkor a padló bizony koszos lesz.Ha van is mosogatógéped,a nagyobb edényeket el kell mosni,stb.
2009. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nagynénémék 20 éve parkettáztattak a konyha és az ebédlő is parkettás, 2 gyereket neveltek föl benne, és semmi baja sincs még! Lényeg az, hogy jó minőségű, igazi parketta, lelakkozva jól! Nem laminált sz*r legyen!
2009. okt. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is az van a konyhában, és semmi gond vele. Pedig 3 gyerek van a háznál. Lehet azt is normálisan tisztítani, nálam meg lehetne akár kő is, akkor sem szórnék mindent a földre. :D
2009. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs külön konyhánk, egy légtérben van a nappalival. Most járólap van, de szidjuk magunkat, mivel egy olcsó sz@rt raktunk le, és magától pattog fel rajta a máz. És hideg is, márpedig csúszó-mászó gyerkőc van kapásból kettő is. :) Nincs mosogatógépem, de eddig még nem fröcsögött ki semmi a lapra sem, és nem ejtettem le semmit öt év alatt.

Nem igazi parkettát szeretnénk, de nem is a hagyományos mdf lamináltat, hanem igazi fát, csak a tapasztalatokra vagyunk kíváncsiak. :)

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2009. okt. 9. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!