Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudnék legolcsóbban...

Hogy tudnék legolcsóbban berendezni egy 2 szobás lakást. Mi a legkevesebb összeg?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 20:36
 1/5 schocko ***** válasza:
0 forint, lomiból...
2013. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En 100ezer forint kornyeken csinaltam meg a garzonom

Iroasztalom volt, azt venni nem kellett.

Agyat 50ert vettem akcioban a mobelixben.

Mosogepet sikerult szereznem ingyen, egyik baratomek nyertek egyet, a regit megorokoltem.

Hutot hasznaltan vettem 20e.

Praktikerben vettem 2db, olcsobb 2 ajtos vardrob szekrenyt egyutt 40 e.

TV allvany 5 ezer, netes licitalos oldalrol.

Dohanyzoasztal 5 ezer, raadasul egyedi, ingyen szereztem egy bontott automotort, amit letakaritottam, szinre fujtam, es vettem hozza egy uveglapot, tapadokorongot, illetve 4 db hengerfej csavart, abbol keszitettem magamnak.

Eloszobaba egyenlore csak egy 2ezer forintos fogas van, majd kesobb beszerzek egy eloszoba szekrenyt.

De ezt meg mindig lejebb tudod szoritani, ha nem veszel ujat szekrenybol sem vagy agybol sem, de szerintem ez igy elfogadhato ar. Remelem segitettem valamivel

2013. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez tetszett.. főleg a dohányzó asztal...
2013. jún. 9. 01:35
 4/5 anonim ***** válasza:

vatera, teszvesz. mindenből kinézed a neked tetsző lehető legolcsóbbat, megveszed és hazaviszed :)

körbenézel haveroknál, megkérdezel rokont, h van-e felesleges bútora amit baráti áron eladna neked.

ingyen elvihető, 1ft-os dolgokat is számításba vehetsz, bár azok elég ódivatúak vagy épp sérültek.

az igényeid, ill. a lakás használati módja is döntő. ha saját lesz, akkor érdemes azért több gondot fordítani rá. ha albiba akarod kiadni, akkor az a lényeg, h használható, viszonylag megkímélt darabokat szerezz be.

2013. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

...és akkor még ott van a jófogás/apród/stb. "ingyen elviheti" rovat.

Elképesztő, hogy néha milyen jó állapotú cuccokat dobnának ki az emberek...

2013. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!