Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy lehetne egy 4x5,5 m-es...

Hogy lehetne egy 4x5,5 m-es szobát, aminek a plafonja leázott, és fal leázott, alsó 20 cm leesett a legolcsóbban kipofozni? Max 30. 000 Ft. Én gondoltam a nádszövetre, más javaslat?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy a padlótól a plafonig nádszövet, a plafonra meg szintén nádszövetet teszek, de ez valahogy így nem mutatna, szerintem. Valami ötlet? Olcsó, és egyszerű legyen.
2013. márc. 27. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Spaklizd át vagy csiszold lazán át ,és ahol kell gletteld vissza,majd fesd át.Ez a legegyszerűbb és leggyorsabb és legolcsóbb megoldás.
2013. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ma a plafont betapasztottam, második rétege. Elég jó sikerült. Ahhoz képest hogy életem első tapasztása. Alulra meg csak nádat rakok, az a legolcsóbb. Ott nem ázik a plafon, a másik két helyiségbe ázik, de oda nem teszek semmit. Ezt kipofozom, azt meg úgyhagyom. Célnak így is meg fog felelni, annyi, hogy kicsit szebb lenne ha ott is rendbe lenne, de így is jó lesz.
2013. márc. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!