Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobhatnám fel a szobámat?

Hogyan dobhatnám fel a szobámat?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és utálom a szobámat . Szeretném csajosabbá , trendybbé tenni .A szüleim nem vesznek új bútorokat .Szóval valami házilag elkészíthető dolgokra gondoltam , vagy esetleg olyanokra , amiket olcsón lehet venni boltban .Elég pici egy szoba . Képet nem tudok felrakni . így néz ki :

az ajtófélfa (nincs ajtóm ) mellett van egy régi gagyi íróasztal , amin van a gépem . Mellette van az ágyam összefirkálva .Előtte egy kis fiókos ruhás szekrény ,sok gagyi matricával . Mellette egy fehér rács , amit polc ként használok . A négy falból csak 2t díszíthetek . Régen ez volt a nappali , és még mindik itt járkál mindenki .


2013. jún. 10. 22:13
 1/4 anonim válasza:

Nos, javaslom, hogy csinálj papírból virágokat, amilyet és amilyen formájút szeretnél, aztán vágd ki és ragaszd fel.

Ha nem szereted a virágokat, bármi mást is csinálhatsz, amit szeretnél, pl. állatokat, cukorkákat, szívecskéket, de most nagy divat, hogy színes anyagdarabokat ragasztanak fel tapétaként a falra, kis mozaikokból összeállítva, és még jól is néz ki.

Vagy vannak ezek a színes képeslapok, poszterek, én mondjuk a képeslapokat jobban szeretem, mert a vastagabb papírból készülteknek van tartásuk, és jól is néznek ki; ha szépen elrendezed őket a faladon vagy bárhol máshol, az nagyon szép tud lenni.

Vagy, az is tökjó, ha beragasztózod a falat és rászórsz egy kis csillámot az ultra "csajos"-nak néz ki, de ne nagyon szórd szét a földre, mert nem kellemes belelépni. Én tavaly vettem ilyet az Obiban, lehet, sőt, biztos, hogy még mindig van ott olyan.

De akár vehetsz is boltban díszítőelemeket, pl. egy Hobbyboltban, amikből csinos dolgokat tudsz csinálni. Az ajtófélfádat pedig kiegészítheted mondjuk úgy, hogy hosszabb csíkokat vágsz anyagokból és felragasztod őket a tetejére, majd lelógatod.

Vagy, ha megengedik, festhetsz is a faladra, egyszerű vízfestékkel akár, bármit, lefestheted az érzéseidet, vagy bármi mást, mondjuk nekem nem nézték jó szemmel, mert nem vagyok valami jó a rajzolásban, de hátha neked jobban megy.

Vagy letölthetsz képeket a netről, amiket kinyomtatsz és felragasztasz ahová neked tetszik.

Egyébként, ha jó munkát akaszr végezni, mindig fontos a megfelelő ragasztó. Én személyes tapasztalatból állítom, hogy ha a faladra akarsz ragasztani, BluTack-re van szükséged, amit be is szerezhetsz olcsón egy papír-írószer boltban.

Hát, most így egyelőre ennyit. Remélem, a segítségedre tudtam lenni, ha pedig van még kérdésed, írj privátban, mert elég kreatív tudok lenni. Aztán hajrá!

2013. jún. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben rakj rendet :) és selejtezd ki, amire nincs már szükséged. Próbáld meg lekapirgálni a matricákat, lemosni firkát, ha csúnya lesz a helyük, esetleg kérd a szüleid segítségét abban, hogy lefessétek vagy öntapadós tapétával újítsátok meg a szekrényajtót, ágy oldalát. Látványos változást hoz, ha új ágytakarót szerzel, az ajtódra meg folyamodhatnál egy függönyért.
2013. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kapargasd le a matricákat, az öntapadós cucc szerintem is jó ötlet, vagy ha esetleg lekaparod a matricát, és ott a nyoma, akkor hajtogass te valamit amit oda tudsz ragasztani, vagy esetleg üvegfestékkel is nagyon szép dolgokat lehet kreálni.

Ha tudsz nyomtass ki képeket magatokról, bnőidről stb és rendezd el a falon őket, készíts montázst belőle

[link]

Tehetsz mellé masnit, szalagot, stb :)

2013. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!