Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ilyen anyagot az ágyra honnan...

Ilyen anyagot az ágyra honnan lehet szerezni? (kép) ->

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 11. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A függöny szerintem organza, az ágytakaró és a párnák pedig selyemmel vannak behúzva. Mindkettőt megveheted bármelyik lakástextil boltban, de én a helyedben a selyemmel nem foglalkoznék, mert ezt így nagyon szép persze de csak az első ráülésig, ráfekvésig. Aztán már csak a gyűrúdés marad és órágig vasalhatod mire nagyjából elfogadható lesz.
2009. okt. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]

Szerintem egy ilyen anyaggal praktikusabb lenne!

2009. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de nekem az a csillogós,selyem anyag kellene :) a másik fotón nem látni,h. milyen van rajta.ha a függönyre gondolsz,olyat meg ágyra tenni? :O nemhiszem

de köszi :)

2009. okt. 12. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem praktikus a selyemDe ha neked ez teszik akkor Ik.ea és társaiban biztos van. Vagy külön erre specialaizálódott boltokban. (ui. a képen a falszíne menynire nem passzol az ágyhoz..)
2009. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Az ágytakaró készülhet az "olcsóbb" selyemből, vagyis a szaténból. Én tavaly 390 ft / méter (150 cm széles) vettem a Ferenc körúttól 1 megállóra a híd felé, jobbra esik, majdnem a megállónál van. Szerintem, idén se lehet sokkal drágább. Ez egy kis üzlet, asszem még az is ki van írva, hogy minden 390ft.

Remélem, segítettem!

2009. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szatén
2010. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!