Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gáznak, csúnyának vagy ízléste...

Gáznak, csúnyának vagy ízléstelennek találjátok, ha valaki a saját szobájába egy kedvenc csapat sálát, vagy egy szintén kedvenc csapat logójával ellátott törülközőt, zászlót tesz/ szögel ki a falra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 22:18
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nincs benne semmi gáz és nem is ízléstelen.. nekem a falamon mezek melegítők vannak/voltak és a törölköző is fent volt egy ideig..
2013. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem (bár hogy csúnya-e, az az adott cucctól függ :D). S kit érdekel, minek találom? Az ember azt tesz a saját falára (bizonyos laza keretek között), amit akar. S ha valaki fan, akkor vállalja fel s ne aggódjon, hogy mit szól az, aki belép s meglátja :P
2013. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nagyon gyermekesnek tartom.
2013. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, ha neked tetszik, csak rakd ki.
2013. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
miért lenne gáz?! szereted azt a csapatot, azért vettél olyan sálat, és azért rakod ki a falra, mert büszke vagy, hogy nekik szurkolsz... minek vetted volna meg, ha csak a szekrény alján lenne, nem?:) nekem az ajtóm felett van a kedvenc csapatom sálja, pedig lány vagyok (és egyáltalán nem fiús, csak szimplán szeretem a focit) rakd ki nyugodtan.:)
2013. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!