Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?...

Milyen színű legyen a szobám? 15/L

Figyelt kérdés

Tetőtérbe van a szobám és a plafon lambériás.Sötétebb fajta parketta van, a bútorok ajtaja világoskék amúgy a többi részük fehér.

Most zöld! és elég kicsi :)


előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. jún. 28. 20:24
 1/5 anonim válasza:
Háát ha lány vagy tudom ajánlani a piroskékeszöldenrózsaszínűnarancsosfekete színt...az enyém babahányásos zöld és nekem nagyon tetszik :D
2013. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
fehéret az a legegyszerűbb bármivel DÍSZÍTHETED.
2013. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Fehér menne jól hozzá, hogy a világos fa lambéria és sötétebb barnát világosítsa. Kevés kék az kellemes az is jó lenne. Ha netán valami rózsaszínű babaszobát vagy ilyesmit szeretnél azt szerintem már kinőtted és már a fiúk fognak hozzád feljárkálni hamarosan. Furán mutatna egy babaszoba, bár nem mondtál ötleteket.
2013. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

Szóval fehér falaktól nem lenne nyomott a sok barnát kiegyensúlyozná. Egy újabb szín a falon, ha jól értem a fal az ami most zöld, csak besötétítené.


Ha kicsi ne legyen zsúfolt, rendezd valahogy a bútorokat úgy, hogy azonos magasságúakat tedd egymás mellé, ahol lehet hagyj helyet az eltérő méretűek között. Egy világosabb szőnyeg (krémszín) kicsit lágyítana a sötét padlón, úgy kellemesebb lehetne az amúgy szép fa padló.

2013. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
citromsárga
2013. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!