Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tapasztalatok Dormeo Aloe...

Tapasztalatok Dormeo Aloe Vera anatómiai párnáról!?

Figyelt kérdés
Most szeretném rendelni egy ilyen párnát, de nem tudjuk, hogy ezt a fajtát válasszuk vagy a klasszikus párnát!
2013. júl. 5. 10:43
 1/5 anonim válasza:
Az aloeverás szöveg csak reklám, az a huzatból kijön az első mosáskor vagy még hamarább, de az anatómiai párna jó, főleg memory habból.
2013. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Csak nem tudjuk eldönteni, hogy sima klasszikus párnát vegyünk vagy ezt az aloe veras párnát! Sima anatómiai párnát nem akarunk, mert félünk, hogy az kényelmetlen lenne, ezért gondoltuk ezt a párnát mert félig anatómiai félig klasszikus párnának írják. Hát nem tudom meg vagyunk lőve. :(
2013. júl. 8. 07:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy a memory habos párnákról nem hallottam jót vagyis valaki azt írja és mondja, hogy jó valaki azt, hogy nem! :/
2013. júl. 8. 07:35
 4/5 anonim válasza:

[link]

nekem ilyen párnám van, a lehető legjobb választás!!!!!

2013. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tiszteletem! Nem lehet kimosni az aloe-t a huzatból... Különben nem lenne meg a kereskedelmi és forgalmazási engedélye. Másrészről a fogyasztóvédelem szétrúgná a jobb sorsra ildomos hátsófertályokat :D
2014. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!