Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aloe Vera ital, vélemények,...

Aloe Vera ital, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam,és hallottam hogy erre is nagyon jó. Már sokmindent kipróbáltam most ez jön. Vettem a Müller drogériában egy Aloe vera levet, amiből naponta 3x 20ml-t meg kell inni. Az íze borzasztó, de el lehet viselni. Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2012. jan. 27. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem valoban eltunt a tunetem, viszont a friss novenybol keszitettem el az italt, amit gyumolcslevel fogyasztottam el. Viszont nem artana egy teljes orvosi kivizsgalas, mivel ennek a hajhullasnak tobb oka is lehet, akar vit.hiany, vagy valamilyen belso elvaltozas, tehat ezt elotte vegezd el!
2012. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy vashiány.

Egy laborvizsgálatot megérne.

2012. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hajhullás miatt ittam.

Ki lehet bírni.

Segített.

2012. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál,volt laborvizsgálat is, és semmi elváltozás nem volt, minden tökéletes. Én a fogamzásgátlóra gondolok,mert tartottam 3hónap szünetet és igazából akkor kezdett hullani,ezt mondtam a dokinak is de nem reagált rá.
2012. jan. 28. 06:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valószínű, hogy hormonális oka van.

Rendbe fogsz jönni.

2012. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ez a hormonális ok, ez rendbe jön? Nem kellene kezelni, vagy valami?
2012. jan. 29. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót szedsz, és ennek a szedésében tartottál szünetet.

Ez a hormonháztartásodra hatással van, volt és lesz.

Visszaáll majd egy állapot, egyensúly, és emiatt gondolom, hogy elmúlik ez a kellemetlenséged.

(pl. Amikor a nők gyermeket várnak, akkor a hajuk sokkal szebb, dúsabb lesz. Hormonhatás!! (is...)

Azért is, mert többnyire ekkor nagyon boldogok...)

:-)

2012. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig ittam az FLP-s gélt. Aztán mi is kipróbáltuk ezt a dm-es vackot. Mást nem tudok rá mondani. Nem igazán volt olyan a hatása a gyomromon megéreztem (savas voltam, a másiktól nem) és az íze valóban borzasztó volt még az FLP-shez képest is. Pedig az sem éppen arról híres, hogy finom.

Nem tudom abban mi van valójában, de mi inkább visszatértünk a jól beválthoz.

2012. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!