Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a gyereksz...

Milyen színű legyen a gyerekszoba?

Figyelt kérdés

Milyen szín illik ehhez a padlóhoz, és ehhez a tapétához. A plafon inkább sötét színű legyen. Esetleg egy látványterv?


Padló: [link]

Tapéta: [link]



2013. júl. 7. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a gyerek ? Már az ovisoknak is tetszenek a színek .Kérdezd meg a gyereket.Ő fog bent "lakni ",játszani,a legtöbb idejét eltölteni . !

Te sem szeretsz olyan szobában tartózkodni ami nem teszik,nem ad jó közérzetet .Ki fogja nézegetni a plafont ?

Azért már ne essél át a ló túlsó oldalára ,hogy még látványtervet is elfogadnál . Má ,bocs .

2013. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiú? Lány?

Nálunk az egyik fal mintás, a többin sárga tapéta van, vanília sárga, de sötétebb árnyalatú. A plafon fehér, szerintem az inkább semleges legyen. Pláne, hogy a padlóburkolat nem túl világos a képeden.

Látványterv helyett tudom ajánlani a tervezett dolgok, színminták egymás mellé helyezését, cserélgetését.

2013. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elég nagy szobáról van szó 2 gyerek (1 fiú és 1 lány) számára, eddig a kék szín a befutó, de nem tudom, hogy jól nézne-e ki. a plafon más ok miatt lenne jó sötétebb színben.
2013. júl. 8. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se fessétek a mennyezetet sötétre,mert nagyon rossz benyomást fog kelteni. Mi egyszer befestettük ugyanolyan színűre,mint a fal, nagyon nyomasztó volt. Soha többet. Világosabb legyen,mint a fal. jegesmaci tapétát tesztek fel, vagy rosszul linkeltél?
2013. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, jegesmedve lesz, de nem egy egész falon, hanem inkább olyan lesz, mint egy nagy kép
2013. júl. 9. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!