Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a régi bútoroktól?

Figyelt kérdés

Van köztük már használhatatlan is és olyan is ami még használható lenne, de ma már nem divat. Pl két ajtós politúrozott szekrény, stb.

Hogyan tudnék megszabadulni tőlük, hogy dobhatnám ki?

Csak úgy kirakni a kapu elé nem akarom, mert vagy elviszik vagy nem. Másrészt azt sem szeretném ha a környékben minden szomszéd ezen "csámcsogna".

Hogyan tudnék észrevétlenül megszabadulni tőlük?


2013. júl. 21. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozd a szegényeknek. Vannak olyan szervezetek akik továbbítják a rászorulóknak.
2013. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ami használható fel kell ajánlani a Máltai szeretet szolgálatnak.Majd oda adják a rászorulóknak.Ami már semmire sem alkalmas,jó lesz tüzelőnek aki fával fűt .
2013. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de honnan keressek szegényeket, akiknek kell?
2013. júl. 21. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak a te környezetedben is szegények .
2013. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én az önkormányzatnál a Családsegítő Szolgálatot hívtam fel: bútort, függönyt, szőnyeget, mindent szeretettel fogadnak, akármilyen is, sok embernek még meglehet, hogy olyan sincs.


Pl: egy ilyen alkalommal szóltak, hogy egy családnak leégett a házuk, nem maradt semmi, se egy lábas, se egy vasaló, szó szerint semmi. Akkor pl. ilyesmiket szedtem össze a szekrényeimből, de akkor kiszedtem az öreg, tartalék függönyöket, a kihízott ruháimat, a sok-sok törölgető-ruhából, stb. stb. szedtem össze egy-két reklámszatyorba.


Szóval a Családsegítő

A Máltai Szeretetszolgálat

Akármelyik egyházhoz betelefonálsz, ők is tudják, hogy a saját területükön a nagycsaládosok, vagy rászoruló idősek

2013. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tedd ki este a ház elé, reggelre már nem lesz ott.
2013. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 21. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kiraknám a kapu elé 2-3 napra próbából. Szerintem lesz aki elviszi...


Mi anno egy 130-150 kilós öntöttvas kádat vittünk le négyen a földszintre egy társasház elé reggel, délután már nem volt ott. 2 ember meg sem tudta mozdítani. Igaz, az fém volt.

2013. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az más! Felújításnál mi is elvittük a kert végébe az öntöttvas kádat ideiglenesen. Nem tudom hogy szúrták ki a fémgyűjtögető színesek, mert nem volt feltűnő helyen, de naponta többször is becsöngettek, hogy ők azt ingyen elvinnék.
2013. júl. 22. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!