Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne megszabadulni...

Hogy lehetne megszabadulni egy narcisztikus személyiségzavaral rendelkező igen régi ismerőstől?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elkezdtem kissé félni tőle. Úgyhogy feltűnés nélkül szeretném végrehajtani.
2012. jan. 2. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így voltam...nem tudtam levakarni magamról Féltem, hogy mi lesz később, milyen hatással leszek rá, ha csak úgy elszakadok tőle.

De meg kellett tennem, mert tönkre tett és nem érdemelte már meg a segítséget. Konkrétan megmondtam neki, hogy BEFEJEZTEM vele...nehéz volt de máshogy nem ment. A saját érdekeimet is figyelembe kellett vennem egy idő után...és mellette nem lehetett élni, ki kellett űznöm az életemből. Azóta jobban vagyok és fellélegeztem :9 Nem bántam meg. Az ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni...ezt csak az tudja, aki hasonlót élt át mint én.

2012. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem merem neki megmondani. Nem tudom milyen hatást váltana ki belőle.

Jobb lenne ha valahogy apránként elfelejtene.

2012. jan. 2. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért félsz tőle? Zaklat, fenyeget? Nő vagy férfi? Rokon?

Mert ha rokon, attól nehéz lesz...


Én két embert ismerek, aki ilyen nárcisztikus. Nagyon durva egy ilyennel együtt élni, dolgozni, de én magamtól jöttem rá, hogy ezek nárcisztikusak, minden egyes leírt jellem jellemző volt rájuk. A pasitól könnyen megszabadultam, mert "nem voltam neki elég hasznos",amit tudtam is, hogy nem lesz nehéz, a nőtől is megszabadultam, de eléggé ragacsos manapság is, de azt kibírom, mert utána úgysem találkozunk jó darabig.

2012. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régi osztálytárs. Régebben elég jóban voltunk. Szerinte mostanság is.

Éppenséggel nem zaklat csak nagyon a terhemre van. Mindíg magáról beszél hogy mindenki szerelmes belé, meg hogy ő mennyivel okosabb mint én. Nagyon fárasztó. Meg mindíg marhára megmondja a véleményét, amire senki sem kiváncsi.

Meg időnként hirtelen fejbe vág és idétlenül vihog hozzá. És mellesleg irtózatosan büdös.

Szóval csak egyszerűen elegem lett belőle.

2012. jan. 3. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Lődd le tudod egy ilyentől megszabadulni semmi sem drága....
2014. febr. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!