Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mitöl tehetném még otthonosabb...

Mitöl tehetném még otthonosabbá a kisfiam gyerekszobäjät?

Figyelt kérdés
van benne neki minden,ezer jàték,szép kis ägy,butor,kék a fal,sötötkékkel pedig a neve is kivan feste :).valami üvegre ragaszthato vagy falra teehtö vagy bärmi megoldäs érdekel amit otthon eltudok neki késziteni!ma nagyon ràmjött hogy a kis kezemmel készitsek neki valamit nagyon szép,de frappäns kis dolgot a szobäjäba,a falàra,ablakrastb.vagy ha tudtok iylen oldalt a neten,irjätok meg,de kiväncsi vagyok az ötleteitekre!:)köszönöööööööööööööm
2008. jún. 26. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én a lányomnak a szobájába forgót csináltam.Katonból kivágsz halacskákat, egyforma méretűt, és szép színesre beszínezed.Én 2 hurkapálcát raktam kersztbe, ez volt az alap és erre kötöttem fel a halacskákat.A csilláron lóg neki, és nagyon szereti, mi azon tanultuk meg a színeket is.Nem is gondoltam volna hogy még hasznos is lesz, de mindig kérdezte milyen színű, és lassan megtanulta.
2008. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Az első vagyok.Ha jó kézügyeeséged van akkor fess neki képet kartonra.Pl valamelyik mesemozzanatot.Nálunk a kis hableány van a falon, és mindenkinek nagyon tetszik és a lányom is imádja.Nem olyan nagy ördöngösség, mint ahogy elképzeli az ember.Csak el kell kezdeni.Ha gondolod tudok képet küldeni hogy mégis legyen elképzelésed.
2008. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én falvédőt varrtam a picurnak meg zsebes tárolót. A falvédőn kék égen süt a nap és bárányfelhők úszkálnak, zöld a fű, kis házikó virágoskerttel, fák, legelésző báránykák és egy boci is van rajta. Mindenki csodálja, hogy honnan vettem ilyet, pedig a két kezem munkája.
2008. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Üvegfestés? Patchwork varrás?
2008. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Mi mesefigurákat festettünk fel a falra, vukot, stb akrilfestékkel. Ne gondold hogy nagyon jó kézügyességet igényel... Csak egy diavetítőt. :)

Körberajzoltuk a kivetített mintát, és kifestettük.


Judy

2008. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Falra bármit ki tudsz festeni, mégpedig úgy, hogy szerezned kell valahonnan egy írásvetítőt, amilyet iskolákban használnak, aztán könyvből, kifestőből, bárhonnan átlátszó fóliára átrajzolod, és azt vetíted ki a falra, onnan aztán pillanatok alatt föl tudod rajzolni hibátlanul!!!

Az írásvetítővel, még a nagyságot is tudod szabályozni.

Ha föl van rajzolva a falra, akkor már csak ki kell festeni, és teljesen olyan lesz, mint a képen!

Nagyon könnyű!!!

2008. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell írás- vagy diavetítő, elég, ha egy lámpa elé rögzíted a képet, amit átmásolsz egy gyorslefűzős fóliára. Ha tologatod a lámpát, ott is szabályozhatod a nagyságot :).

Vagy keretezhetsz képeket úgy, hogy kartonból vágsz ki keretet, beragasztózod, beleszórsz színes dekorvackokat, vagy akár befestett grízt, rizst, akár füveket, vagy hurkapálcákat sorba egymás mellé, összekötözve színes cérnával. A fonallal körbetekert keret is jól néz ki.

De ajánlom a Csodaország könyveket is, abban rengeteg jó ötlet van, amit együtt is megcsinálhattok.

2008. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amikor kicsi voltam, volt egy egész falat beborító meseillusztráció-tapétám, nagyon szerettem..ugyanakkor a falvédőm olyan volt, hogy több részre volt osztva..az egyikre egy cipő volt hímezve, amibe be volt fűzve egy cipőfűző, és azon lehetett megtanulni a bekötését..és mindegyikhez tartozott valami feladat.
2008. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!