Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tehetném otthonosabbá?

Hogy tehetném otthonosabbá?

Figyelt kérdés
A 2 ajtó van szobámban, kb 7 méterrel távolabb egymástól,.. még nincsen az ajtóba üveg, lyukak vannak rajta. A falam fehér, de túl sok munka lenne befesteni. Mivel tehetném otthonosabbá, szebbé?
2011. júl. 9. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a fehér falat lehet a legjobban dekorálni, bármilyen színek, színkombinációk jól illenek hozzá. nekem bár nem fehér a falam,nagy parafatábla van a szobámban, azon képeslapok, mozijegyek, különböző belépők, karszalagok feltűzve, nagyon feldobják azt a falat.


1-2 polc is segíthet, amin valami szép növény meg könyvek, mütyürök vannak.


vagy ha jól rajzolsz és elég bátor vagy (és van rá lehetőséged, pl a szüleid engedik, vagy tiéd a lakás), akkor akár te magad is rajzolhatsz a faladra. nonfiguratív dolgokat vagy virágokat vagy idézeteket vagy amit szeretsz.

remélem valamennyit tudtam segíteni:)

2011. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és lány vagy fiú?

Tájképet + vadállatokat + virágokat ábrázoló képekből (vagy bármi amit szeretsz) készíthetsz egy hatalmas vegyes, mix posztert a falra. Vagy vehetsz feltetoválást és azt is felteheted, akár a plafonra, vagy a villanykapcsolóhoz is.

Ha lány vagy, akkor akár filcből vághatsz ki virágokat, pillangókat és azzal szépen dekorálhatod mondjuk az ajtókat.

Ilyesmi virágok: [link] , [link]

Így: [link]

Vagy horgolhatod is (persze nem nyakláncnak): [link]

2011. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*faltetoválást

(2. voltam)

2011. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aggasz képeket a falra, vegyél valamiylen növényt egy szép cserépben. Rakj fel falipolcokat elszórtan és azokra is rakhatsz képet, vagy kedves tárgyakat amiket szeretsz. A személyes holmiktól otthonossá válik minden.

[link]

[link]

[link]


Haználhatsz textileketet is. Pl egy puha szőnyeg elég barátságos, vagy sok sok párna az ágyon.

2011. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vegyetek babzsákfotelt az nagyon eredeti és hangulatos, és ahogy az előttem lévők is mondták: tegyél posztert a falra, nagyon jól fog mutatni, a parafatáblás is jó ötlet. Legyél kreatív, de ha valamiben bizonytalan vagy akkor nyugodtan keress fel. :)
2011. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) lány vagyok 13 éves :)
2011. júl. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!